Шалений Макс: Дорога гніву

Mad Max: Fury RoadR2015

Після помсти за смерть дружини і сина головний герой, Макс Рокотанскі, залишає лави "Основного силового патруля" і перебирається подалі від людей. Поки світ повільно занепадає від наслідків нафтової кризи та глобальної війни, Максові належить навчитись, як вижити в пустелі. Але навіть і там він знаходить неприємності: тепер йому доводиться протистояти жорстоким, безжалісним воїнами, не маючи нічого крім машини "Перехоплювач".

Оцініть фільм
Рейтинг
8.44
25 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Шалений Макс: Дорога гніву»

Відгуки про фільм «Шалений Макс: Дорога гніву»

Сергій

Дуже переоцінений фільм. До того ж, переоцінений шаблонно. Не таке вже й задоволення отримуєш від фільму, бо хоч і робота дизайнерів і майстрів по спецефектах бездоганна, але фільм повністю картонний. Історія ніяк не розвивається, персонажі не розкриті, у фільму немає ані початку, ані кінця. Він проноситься на великій швидкості повз, як мазки яскравої картини талановитого майстра, у якого безумовно багата фантазія, але який забув вкласти в неї якийсь сенс. Загалом, просто красива картинка, але аж ніяк не цілісний та завершений фільм.

mercuriy_v

Для мене це один з найкращих екшн фільмів останніх років. Він просто неймовірний!
З першої ж хвилини захоплює тебе і не відпускає протягом усього часу.
Я не дивився попередніх частин, але мені все було зрозуміло. Історія світу, його правила і чим живуть його мешканці. Тому цей фільм напевно можна відокремлювати від перших частин. Та і головна роль тут не тільки у Макса. Фуріоса, яку зіграла неймовірна Шарліз Терон, мабуть тут має навіть більше впливу. На що дуже лаються фанати)
Безліч колоритних персонажів, яких актори відіграють бездоганно. І головна родзинка цієї стрічки - автомобілі. Вони захоплюють дух. Хочеться під час перегляду натиснути на паузу і як слід роздивитися всі маленькі деталі цих диво агрегатів. Чого тільки коштує музична машина по якій стрибав сліпий гітарист і періодично випльовував зі свого інструменту шар полум'я.
Коротше кажучи тим, хто ще не дивився, мерщій виправляти цей недолік!

9 з 10