Залізна людина 3

Iron Man 3PG-132013

Коли світ Тоні Старка руйнується на його очах з вини невідомих ворогів, герой жадає знайти винних і звести з ними рахунки. Опинившись у безвихідній ситуації, Старк може розраховувати тільки на себе і свою винахідливість, щоб захистити тих, хто йому дорогий. Це стає справжнім випробуванням для героя, якому доведеться не тільки битися з підступним ворогом, але і розібратися в собі, щоб знайти відповідь на питання, яке давно його турбує: що важливіше - людина чи костюм?

Оцініть фільм
Рейтинг
6.57
7 оцінок

В ролях

Фільми та серіали схожі на фільм «Залізна людина 3»

Відгуки про фільм «Залізна людина 3»

Ant

Фільм є початком 2 Фази MCU. Взагалі 2013 посіяв найгірші фільми MCU. У цій рецензії я розгляну косяки фільму Залізна людина 3.
Головний герой. Порівняно з попередніми частинами персонажа ніби підмінили, він переживає через те що він мало не помер, хоча він уже кілька разів ледве не помер(можливо його злякав комос?).
Настрій фільму. Попередні фільми були веселими, із запальним саундреком, а тут ми повинні дивиться за саундреком піснів дев'яностих.
Залізний патріот. Взагалі Залізний патріот-це Норман Озборн який взявся приміряти броню Залізної людини в благих цілях. Тоді не було відомо, що Марвел домовляться з Соні і ми отримали це(чому не можна було розвивати костюм War Machine(на українській звучить тупо)).
Головний поганець. Трейлери показували серйогзного і загрозливого супротивника, а ми отримали просто актора(але в нас є маленький шанс побачити справжнього Мандарина в кіно(хто бачив короткометражку знає)).
Відсутність косюма Залізної людини. Його не має практично весь фільм, а під кінець фільму їх стає настільки багато, що не впевнений що хоча б і 10 секунд.
Звісно не можна сказати що цей фільм мега поганий він нормальний.
А поставлю я фільмові 6/10 справжніх Мандаринів.