Джиперс Кріперс 3

Jeepers Creepers 3: CathedralNOT RATED2017
Джиперс Кріперс 3

Після 23-х років затишшя він повертається - монстр, що знищує усіх на своєму шляху. Поліція виявляє вантажівку Джиперса Криперса, заповнену мертвими тілами. А незабаром до Гейлен Брендон приходить видіння, у якому її син Кенні, вбитий Криперсом двадцять три роки тому, попереджає її про те, що монстр повернувся й уб'є їх усіх.

Оцініть фільм
Рейтинг
3.0
1 оцінка

В ролях

Фільми та серіали схожі на фільм «Джиперс Кріперс 3»

Відгуки про фільм «Джиперс Кріперс 3»

rostyslawle

ВОНО ПОВЕРТАЄТЬСЯ

Я мав великі надії на третю частину "Джиперса Кріперса", адже був гарний трейлер, а режисером і автором сценарію виступав все той же Віктор Сальва, що робив обидва попередніх фільми, які я дуже люблю. Натомість, ця частина стала повним провалом і нагадувала якусь низькоякісну, дешеву пародію. Навіть дивно, як так усе можна спаскудити.

До сюжету причепитись особливо немає чому - він такий же абсурдний, як і у попередніх фільмах. Втім, це і є фішкою цієї історії. Отже, творці фільму не стали заморочуватись та якось розвивати сюжет, і просто зняли фільм-передмову до другої частини, в якому розповідається, що було до шкільного автобуса з переможною футбольною командою. Загалом, нічого нового ми не дізнались, окрім, хіба що, нових бойових можливостей чудовиська і його дивного фургону. Також тут додали містики, якихось видінь та спроб більше дізнатись, що ж таке Джіперс-Кріперс і як його перемогти. Втім, про способи перемоги ми, судячи з усього, маємо дізнатись з наступної, четвертої, частини. Сподіваюсь, вона буде кращою, аніж ця.

Фільм знятий дуже дешево, а спецефекти, як це не дивно, виглядають цілком вбого у порівнянні з фільмом 2003 року. Побачивши вибухи, один з тих, хто дивився фільм зі мною, сказав, що графіку тут робила дворічна дитина на смартфоні. Я бачив кращу і переконливішу графіку у старих серіалах. Незрозуміло, чому було під час зйомок справді не підірвати якусь стару машину, а недолуго малювати це. Бої виглядали вбого, навіть місцями смішно. Загалом, за своїм рівнем технічного виконання "Джиперс-Кріперс-3" виглядає так, наче його знімали не у 2017-му, а на чверть сторіччя раніше.

Що ж до акторської гри, то подекуди здавались, що акторам ледь вдається стримуватись від того, щоб не розреготатись від усього цього пафосу і кліше. Гірше, якщо вони і справді сприйняли це все всерйоз. Я не помітив у фільмі жодної навіть напівзірки, що й не дивно. Єдиний, хто виглядав добре і природно у своєму образі - це Джонатан Брік у ролі Кріперса, для якого це стало вже третє виконання цієї ролі. Решта акторів скидались на людей з вулиці, яких найняли за якусь мізерію.

Все це не дозволяє мені оцінити цей фільм на більше, аніж 3/10. Було і б менше, якби не бойовий фургон Кріперса і його озброєння (цьому присвятили заслужену увагу), сам старий крилатий паскудник і те, що я ціную сам факт того, що після стількох років Мальва і компанія зуміли зняти продовження старої історії для фанів. Це вже заслуговує на повагу.

Я не раджу цей фільм для перегляду. Тим більше, що якщо ви його не побачите, це ніяк не вплине на розуміння усієї історії - нічого нового тут немає. Є хіба надія на четверту частину - якщо вона взагалі коли-небудь з'явиться.