Людина-мураха

Ant-ManPG-132015
Людина-мураха

Завдяки незвичайному високотехнологічному костюму дрібний злодій Скот Ленґ отримує здатність зменшуватися у розмірі, але при цьому зберігати свою силу. Під керівництвом винахідника диво-костюму, талановитого вченого Генка Піма, Скот повинен знайти в собі сили стати справжнім героєм і захистити світ від загрози, що насувається. Пім і Ленґ повинні спланувати і влаштувати пограбування століття, від якого залежить доля людства...

Оцініть фільм
Рейтинг
7.63
19 оцінок

В ролях

Фільми та серіали схожі на фільм «Людина-мураха»

Відгуки про фільм «Людина-мураха»

Кіноман

Коли я вперше почув про фільм під назвою "Людина-мураха" я, як і багато інших людей, подумав: "Та що за дурня,ніколи на таке не піду". Ще й перший трейлер якийсь гальмовий. Загалом, чергове другосортне видовище від Marvel... Минуло доволі багато часу, я й думати про нього забув, але коли в мене з'явилась можливість піти до кінотеатру, стояв вибір "Термінатор" проти "мурахи". Оскільки Термінатор був таким передбачуваним, що жах, можна сказати вибору в мене не було - пішов позубоскалити на мураху :-)
І знаєте не пожалів. Фільм дуже цікавий, є про що подумати, є над чим посміятися; всупереч традиціям Marvel тут не затягнута зав'язка, недоліків не знайдено!
Ставляю 9/10

Ant

Давно вже не було рецензій на Марвеловські фільми(ну і плюс якийсь бонус замість ''ВПВ'')

Я вирішив закінчити серію відгуків на фільми КВМ. І закінчуємо ми зараз останнім(на даний час) фільмом у КВМ Людина-мураха. Думаю можна здогадатись, що мені дуже подобається цей фільм. Я вважаю, цей фільм найкращим з усіх на даний час у Кінематографічному Всесвіті. Зараз поясню чому.

Цей фільм показує сам Всесвіт та ставлення до супергероїв на тій Землі. Згадування Месників, камео(а тут спойлери для тих хто ще не бачив і не хоче псувати враження до перегляду) Пеггі Картер, Сокола(не відеоблогера та не Соколиного Ока), пасхалки на можливе збільшення у розмірах Людини-мурахи(сподіваюсь це станеться у секвелі, а не у ''Громадянській війні'').

Тепер трішки про персонажів.
Шикарний Хенк Пім, неперевершений Скотт Ленг, прекрасна Хоуп, та неймовірна команда Скотта (ледве не закінчились прикметники).
А от Даррен Кросс підкачав(хоча у Марвел з лиходіями туго (крім серіалів на Нетфлікс), Локі не рахується він анти-герой).

А Людині-мурасі я ставлю 10/10 танків у вигляді брілка