Дедпул

DeadpoolR2016

Вейд Вілсон - найманий вбивця. Будучи побічним продуктом програми збройних сил під назвою «Зброя X», Вілсон придбав неймовірну силу, спритність і здатність до зцілення. Але страшною ціною: його клітинна структура постійно змінюється, а розсудливість наврядчи. Все, чого Вілсон хоче, - це триматися на плаву в соціальній вигрібній ямі. Але течія в ній занадто швидка.

Оцініть фільм
Рейтинг
7.61
23 оцінки

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Дедпул»

Відгуки про фільм «Дедпул»

rostyslawle

Криваві веселощі та Тігіпко.

"[b]Дедпул[/b]" вийшов просто неймовірним, як на фільм за коміксом. Істерія довкола квитків - потрапити фільм було важко, цього разу мала підстави. Це тим більше дивно, бо для Тіма Міллера, спеціаліста зі спецефектів, "Дедпул" є першим повнометражним фільмом у якості режисера. Оскільки вже вирішено, що буде і друга частина, то вірю, що він у ній розвернеться на повну.

Отже, жив-був вигнаний з армії спецназівець Дейв (Раян Рейнолдс)(, який підробляє тим, що надає власні послуги у якості костолома спраглим цього громадянам. Він - хтивий жорстокий негідник та водночас хороший хлопець зі збоченим почуттям гумору. Віз знайомиться з хорошою дівчиною Ванессою (Морена Баккарін), дешевою повією. Все добре, та тут раптом у нього виявляють невиліковний рак. Дейв приймає пропозицію якогось Аякса/Френсіса, та лягає під ніж цього коновала, який обіцяє зробити з нього вищу істоту та вилікувати. Натомість, виявляється, що з нього готують бойового раба і перетворюють на потвору. Та Дейв тікає та хоче помститись кривдникам. Так народжується Дедпул, нетиповий супергерой...

Мушу зразу сказати, що фільм не для -занадто вразливих людей. Тут справді багато насильства, і не такого як у "Месниках", а справді кривавого і відвертого, з рокв'ю, відрубаними головами і мізками. Також у фільмі дуже багато збоченого сексу (як от Ванесса, Дейв і страпон), а переважна більшість масних жартів крутиться довкола різанини і злягання (часто з відтінком гомосятини). Та все це, чомусь, виглядає тут цілком доречно. І любовна лінія та душевнісь теж є. Втім, хлопцям вести на нього занадто вразливу дівчину не варто, так само, як і батькам - дітей. У фільмі є багато відсилань до інших фільмів (як от "127 годин") та жартів над самими собою режисера і Раяна Рейнолдса. У фільм багато кумедних флешбеків, і, як у кожній стрічці від "Marvell" останнього часу знайшлось місце для Стена Лі. Дуже цікава операторська робота та спецефекти з пригальмовуваннями, яке дає можливість побачити різні кумедні деталі. Цікаві перестрілки і переслідування та творчо зроблені вибухи й декорації.

Дія фільму відбувається у тій частині Всесвіту "Marvell" де є "Люди Х" та школа доктора Ксав'є для "обдарованих підлітків", тож є цікаві мутанти, як от Колоссус, здоровенний металевих хромований довбодятел, опанований доброчесністю і справедливістю з російським акцентом, який намагається навчити Дедпула бути супергероєм, і Підліток-Мегасонік, дівчина, що видає особливо голосні звуки і спалахи. Разом з тим, я побачив і певні відсилання до всесвіту Залізної Людини - Капітана Америки, адже тут є поруйнований повітряний авіаносець "Щита", який чи то ремонтують, чи то розбирають на метал. Цікаво, як це все розвиватиметься надалі. У фільмі немає жодного зайвого персонажа, усі вистрелили на сто відсотків, а жодна сцена не "провисає, при перегляді напруження не зникає. Чекаю другу частину, адже є багато за що зачепитись.

Раджу переглянути "Дедпула", якщо ви любите криваві комедії-бойовики та фільми за коміксами. А от занадто вразливим людям він може не сподобатись. Особливо цінним у фільмі є дотепний український дубляж та написи. Не пропустіть!

До чого тут Тигипко - ви і самі зрозумієте при перегляді:)