Розумник Вілл Гантінґ

Good Will HuntingR1997

Двадцятирічний розбишака і водночас геній з математики, Вілл, працює прибиральником в Массачусетському технологічному інституті. Після чергової бійки йому роблять пропозицію, або він проходить курс психотерапії, або ж сидітиме у в'язниці. Саме його психолог стане для Вілла справжнім другом, який відкриє йому серце та розум.

Оцініть фільм
Рейтинг
9.25
4 оцінки

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Розумник Вілл Гантінґ»

Відгуки про фільм «Розумник Вілл Гантінґ»

Віктор Васильович

Коли я вперше подивився цю стрічку, мені одразу ж захя переглянути їі знову, що я і зробив. Після другого перегляду фільм доводить нам, що він не на один разок! Подякуємо за це Гасу Ван Сенту та його сценаристам (Мет Деймон (наш розумник) та Бен Афлек). Атмосферу фільму нам передають через неперевершану гру Робіна Вільямса та Мета Деймона, вона настільки жива, справжня та відверта, що це просто не може не захопити нашу увагу та розум у їхні філософські, але водночас зрозумілі кожному діалоги.
Центральною темою фільму є протиставлення двох точок зору щодо талановитого хлопця самородока: направляти його в потрібне русло, або ж людина сама повинна вибирати свій життєвий шлях, навіть якщо це буде великою втратою для науки.

Скажу чесно, під час сцени в парку коли Шон (Робін Вільямс) вів діалог з Вілом (Мет Деймон), Шон не тільки зірвав захисну плівку Віла, а й і мою теж.

Фільм сподобається любителям драм і "душевних" діалогів якими заповнені всі дві години кінострічки.

Дуже раджу переглянути!

10/10