DZIDZIO Контрабас

DZIDZIO Contrabass2017
DZIDZIO Контрабас

Фільм «DZIDZIO Контрабас» розповідає про трійцю йолопів, які вирішують зайнятися незаконною справою. І все заради "легких" грошей. Та на своєму шляху вони зустрінуть дівчину, яка зруйнує всі плани. Однак хлопці підуть на все, аби реалізувати задумане.

Оцініть фільм
Рейтинг
10.0
1 оцінка

В ролях

Відео та кадри

Відгуки про фільм «DZIDZIO Контрабас»

rostyslawle

БОГ ПОДАСТЬ

Попри усі звинувачення у КОШМАРНОМУ несмакові, слабкій акторській грі/її відсутності, дешевизні та примітиві, з якими я не згідний, "Дзідзьо Контрабас " володіє тим, що необхідне будь-якій комедії та цілком відсутнє в інших українських фільмах, які, чомусь, називають комедіями - він смішний. Це перекриває усі висери критиків, як бик корову.

Отже, Дзідзьо, замість того, щоб будувати на гроші, які надсилає мати-заробітчанка, дивний круглий будинок, вкладає їх у свою кар'єру співака. Зокрема, купує старий "Фольксавген" та костюм "від Версаче" за кілька євро. Та через дурнуватий збіг обставин він попадає на бабло і змушений зайнятись, під личиною священика та на вкрадені/позичені гроші у церкві, контрабандою цигарок до Польщі. Дорогою туди з ним трапляється безліч пригод і він переосмислює своє життя...

Фільм водночас душевно і весело показує нам нелегке життя сучасних українців. Без пафосу і надриву зі сльозами. Так, має місце контрабас, злидні та кримінал. Водночас є і добрі речі, які не дають зійти з глузду і скурвитись - родина, друзі, дорога, любов до матусі та самогонка. І, звісно, Господь наш. Дзідзьо вірує в нього усім серцем, і повсякчас чекає підтримки і манни небесної від всеблагого Отця Небесного. Цим гарно обіграно подібні настрої усього нашого високодуховного суспільства, яке чекає з моря погоди у вигляді торби з паками бабла. Фінал зі скринькою для пожертв у церкві просто чудовий - маємо класичну торгівлю грішника з Господом. Фільм сповнений пригодами. Особливо потішили дівчата у кабріолеті та напис на футболці "Ці квіти мама ростила не для тебе". Епічними є зустріч з браконьєрами та спроби Дзідзьо і його зграї видавати себе за ксьондзів селами. Є навіть посилання на класичний фільм Серджіо Леоне "Якось на Дикому Заході". І, звісно, Дзідзьо співає. Та справжній шарварок розпочався з появою російськомовної лярви. З цього часу Дзідзьо і його друзі занурились в безодні української корупції та маразму. Як на мене, поряд з самим Дзідзьо вершиною фільму є образ Когтя з його поносом на нервовому ґрунті. Словом, ми тут побачили гарненький зріз нашого чудового суспільства. У цьому плані цей фільм є гостро соціальним та злободенним. Вийшла навіть сатира.

Єдиним недоліком фільму, як на мене, є поява тут російськомовної Альони. Втім, можливо, це і правильно, адже без гламурної російськомовної ципи уявити Україну неможливо.

Загалом, я раджу "Дзідзьо Контрабас" усім - і мертвим, і живим і ненародженим. Сподіваюсь, буде продовження. Цього разу я хочу побачити Дзідзьо в українському шоу-бізі.
10/10.