Вбивство у «Східному експресі»

Murder on the Orient Express2017
Вбивство у «Східному експресі»

Під час поїздки "Східний експрес" потрапляє в заметіль, а одного із пасажирів знаходять мертвим із 12 ножовими ранами в грудях. Цю загадку під силу розгадати лише Еркюлю Пуаро, який подорожує тим самим потягом.

Оцініть фільм
Рейтинг
10.0
1 оцінка

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Вбивство у «Східному експресі»»

Відгуки про фільм «Вбивство у «Східному експресі»»

rostyslawle

ПУАРО ЯК ВІН Є

Кеннет Барна зняв чудовий фільм, який є зразковою екранізацією. Цей фільм є тим вкрай рідкісним випадком, коли фільм "Вбивство у Східному експресі" не поступається книзі. Його було цікаво дивитись навіть мені, хоч я і повністю знав сюжет, адже бачив попередні екранізації та читав роман-першоджерело. Звісно, є певні зміни у порівнянні з книгою, та цього разу на книгу - якимсь дивом, не наклали купу. Відчувається, що режисер (він же виконавець ролі Еркюля Пуаро) любить і знає творчість Агати Крісті та з глибокою повагою поставився до свого завдання. До речі, цього року роман-першоджерело виданий українською видавництвом КСД.

Тут Еркюль Пуаро не просто розкриває черговий злочин, але й вирішує важливі для себе моральні питання - чи припустима помста і чи завжди слід карати злочинця? І тут Пуаро вперше змушений піти на компроміс зі своїми принципами та відпустити злочинців, прикривши їх перед законом. У цьому плані "Убивство у Східному експресі" один з найважливіших детективних романів взагалі.

Перед нами рідкісний випадок, коли на зйомки класичного детектива виділили справді значні кошти, що дало можливість якісно відтворити історичний контекст з одного боку, а з іншого - не перетворити його на щось камерне. Тут ми маємо чудові зйомки природи, гарно відтворений сам Східний Експрес, шикарні костюми і т. д. Це вигідно відрізняє цей фільм від решти детективів, дію яких втулюють у кілька кімнат. Тут теж, на перший погляд, майже все відбувається у потязі, але довкола нього велетенські прекрасні гори, тож відчуття замкненого простору і близько немає. Також цей фільм є рідкісним зразком і того, як у класичний детектив зуміти запхати доречний гумор.

Для фільму зібрали чудових акторів. Особливо виокремлю Мішель Пфайфер, Джоша Ґеда, Дейзі Рідлі, і, само собою, самого Кеннета Брану. Що ж до Джонні Деппа, то тут він, з одного боку, нібито нічого показати і не міг, адже його роль Ретчетта/Касетті була невеликою, та з іншого - він тут був у рідкісному для себе образі стовідсоткового негідника. Загалом, підбір акторів відповідає фільмові.

Загалом, я раджу цей фільм усім прихильникам якісного кіно та творчості Агати Крісті і особисто Еркюля Пуаро. Вже вирішено, що буде фільм-продовження "Убивство на Нілі".

10/10.