Атомна блондинка

Atomic Blonde / The Coldest CityR2017
Атомна блондинка

Події фільму «Атомна блондинка» розгортаються в часи Холодної війни. Агентка МІ6 вирушає до Берліну, щоб розслідувати вбивство співробітника служби, а також - знайти втрачений перелік подвійних агентів.

Оцініть фільм
Рейтинг
8.33
3 оцінки

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Атомна блондинка»

Відгуки про фільм «Атомна блондинка»

rostyslawle

НАПЕРЕДОДНІ ПАДІННЯ СТІНИ

Багато хто порівнює "Атомну блондинку" з "Джоном Віком", що, як на мене, не зовсім справедливо, адже сюжет "Атомної блондинки" побудований на основі реальних подій, чого про "Джона Віка" не скажеш. До того ж, у "Атомній блондинці" трохи все не так фантастично з бійками та перестрілками. Та й режисура фільму краща, а події фільму мають значно вірогідніші причини. Втім, фільм має суттєві недоліки, а у його сюжеті немає нічого нового.

Отже, осінь 1989 року. Перша Холодна війна закінчується, але у Берліні далі неспокійно. Виникає загроза витоку величезного об'єму цілком таємної інформації, що може викликати новий спалах протистояння. На пошуки цих даних Мі-6 відправляє свого кращого агента - прекрасну, незламну і відважну Лоррейн Броугтон, яка має кинути виклик і своїм і чужим...

Сюжет фільму є зовсім не новим - з останнього я пригадую фільм Гая Річчі "Агенти А.Н.К.Л". Тільки тут головною героїнею є немолода красива білявка у ботфортах, яка трахає і убиває усіх. Хоч сюжет і невибагливий, відзначу кропітке відтворення епохи кінця вісімдесятих років, чудово поставлені сцени бійок, погонь і перестрілок, а також голу Шарліз Терон у крижаній воді. Гарно показано дефіцит і чорний ринок у НДР. Особливо сподобалась бійка у будинку Східного Берліна ближче до кінця фільму та перестрілку у Парижі у кінці фільму. Загалом, фільм доволі атмосферний та напружений. Шарліз Терон - богиня. До того ж, вона прекрасно зіграла у бойових сценах. Я аж не чекав такого від неї. Та й інші зіграли непогано, хоч Бутелла і не тягне на фатальну агентку.

Втім, у фільмі є чимало промахів. Атомна Білявка таки занадто крута і хитра, а вся ця історія тхне "бондіаною", що автоматично виводить її за межі правдоподібного шпигунського фільму. Це вам точно не "Шпигун, вийди геть", чи ще щось подібне. Персонаж Джемйса МакЕвоя теж якось не надто відповідав образу резидента розвідки Британії у Східному Блоці. Розвідника прикрашає непомітність та безіменність, а він надто вже яскравий. Та найбільшим промахом творців фільму є образи агентів КДБ. В той час як вони мали б виглядати як В. В. Путін чи В. Резун-Суворов, вони виглядають як якісь байкери - бороди, тату та наколки на руках, що було дикістю для поліцейської держави НДР 1989 року.. Мабуть, для того щоб їх можна було краще виявити. Все це доволі смішно. Кінцівка доволі передбачувана і знову ж таки надто крута.

Загалом, "Атомна білявка" - непоганий шпигунський бойовик, який слід подивитись усім поціновувачам жанру і фанам Шарліз Терон. Я б навіть не заперечував проти другої частини. Щось про розпад СРСР 1991 року.

8/10.