Матриця часу

Before I Fall2017
Матриця часу

12 лютого — просто ще один день в чудовому житті Сем, поки він не виявляється її останнім. Переживаючи свій останній день протягом одного незбагненного тижня, Сем розплутує таємницю навколо своєї смерті та знаходить усе, що вона ризикує втратити.

Оцініть фільм
Рейтинг
6.0
2 оцінки

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Матриця часу»

Відгуки про фільм «Матриця часу»

rostyslawle

СКАЖИ ЧАРІВНЕ СЛОВО? - ВІДСМОКЧУ!

Фільм "Матриця часу" (справжня назва - "Поки я не впала") знято за однойменним романом Лорен Олівер, який цього року українською видало видавництво КМ. Фільм являє собою суміш фільмів про повторення одного й того ж дня на зразок "День бабака" та чогось питомо американського про крутих школярок-випускниць. Як не дивно, поєднання, попри свою вторинність, виявилось доволі непоганим.

Отже, популярна школярка Сем (Зоі Дойч) веде веселе життя, тусуючись і своїми крутими друзями та зневажаючи упосліджених школярів. Та раптово вона гине, і знову прокидається у день своєї смерті. І знову, і знову. Після енного пробудження дівчина усвідомлює, щоб вийти з цього кола їй треба щось змінити у своєму житті...

Фільм зроблений без зайвих витребеньок, з гарною операторською роботою та грою акторів. Хоч все і прогнозовано, та все ж дивитись фільм доволі цікаво, спостерігаючи за тим, як головна героїня намагається виправити себе і своє ставлення до людей та потрохи перестає бути недавньою пихатою сучкою. Сем висловлює все, що думає про них своїм подружкам, та протягує руку дружби і підтримки людям, які її заслуговували та давно хотіли - шкільним невдахам і сестрі.

Окремий плюс фільмові за те, що його творці таки наступили на горло своїй пісні та спромоглись взяти на головну роль справді красиву акторку, адже у Зої Дойч - цілком класична врода. Можна Діву Марію писати.

"Матриця часу" не дубльовано, а озвучено. Втім, зроблено це якісно.

Та все ж нічого у цьому всьому хоч трішки свіжого немає, тож фільм заслуговує на свою чесну оцінку 7/10. Варто подивитись, але не більше.