Kingsman: Золоте кільце

Kingsman: The Golden Circle2017
Kingsman: Золоте кільце

Фільм “Kingsman: Таємна служба” познайомив нас із «Кінґсменом» - незалежним міжнародним детективним агентством, яке працює на найвищому рівні секретності і чиєю кінцевою метою є порятунок людства. У фільмі “Kingsman: Золоте кільце,” наші герої стикаються з новою проблемою. Штаб-квартиру «Кінґсмена» зруйновано, а усе людство опинилося в заручниках. Мандруючи світом, Еггсі та Мерлін дізнаються про існування у Сполучених Штатах спорідненої розшукової агенції «Стейтсмен», яка була заснована одночасно з «Кінґсменом». Нові пригоди випробують на міцність фізичні та розумові здібності наших героїв, коли дві елітні детективні організації об’єднаються, аби здолати безжального спільного ворога заради порятунку людства, що для Еггсі вже стає чимось на кшталт звички…

Оцініть фільм
Рейтинг
8.0
2 оцінки

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Kingsman: Золоте кільце»

Відгуки про фільм «Kingsman: Золоте кільце»

rostyslawle

БРИТОСИ АТАКУЮТЬ

Отже, другий "Кінсмен" від Меттью Вона виявився ще божевільнішим, аніж перший і, по своєму, теж якісний. Відповідно, фільм мав глядацький успіх, а те, що будуть знімати третю частину вже вирішене.

Отже, Екзі (Тейлор Еджертон) сумує за агентом Гаррі Хартом та налагоджує своє життя зі шведською принцесою Тільді. Та раптово Кінгсменів атакує загадкова організація "Золоте кільце". Майже усі агенти гинуть, і тільки Екзі та Мерлін можуть врятувати мільйони людей і знищити ворогів. Та для цього їм слід поїхати на чужу територію - у США...

Сподобалась поява Штатсменів - американського аналога Кінгсменів, які гендлюють алкоголем. Їх навіть Ченнінг Татум зіпсувати не зміг. Окрасою фільму є дуже божевільна і яскрава лиходійка Поппі (Джудіана Мур), вся така весела, позитивна і кривава. Вона оточена роботами і живе у джунглях, будуючи вселенські плани із завоювання світового наркоринку. Її відлюдне життя полегшує гра на роялі у виконанні викраденого її посіпаками Елтона Джона (він тут справжній). У фільмі багато кумедних боїв, цікавих пристроїв і гумору. Все зроблено по-багатому і, водночас, своєрідно.

Втім, попри усі переваги, фільм містить, як на мене, ряд дурощів. По перше, можна було б втриматись і не повертати з того світу агента Харта (Коліна Ферта). Це було надто вже штучно і неправдоподібно навіть для цього фільму, адже постріл в око - це постріл в око, і немає на це ради. Тим більше, проти нього не допоможе якась дурнувата пов'язка на голову. Також у фільмі є надмірно вульгарні сцени, які були цілком зайвими. Не менш зайвим тут був і канібалізм та перемелюванням людей живцем у велетенській м'ясорубці. Та, загалом, це не фатально і не визначає суть фільму.

Загалом, раджу "Кінгсмана-2" до перегляду. Веселий і жвавий фільм. Сподіваюсь, у третій частині Екзі виступить у ролі наставника для нових рекрутів, адже організація гостро потребує поповнення. Також було б добре ввести нових героїв, адже старих ми втратили.