На драйві

Baby Driver2017
На драйві

Фільм "На драйві" розповідає про юного водія, який опиняється втягнутим у приречене на провал пограбування.

Оцініть фільм
Рейтинг
8.2
5 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «На драйві»

Відгуки про фільм «На драйві»

Васанта

"Baby Driver" - той випадок, коли захоплені відгуки з криками "найкращий фільм року", "100% на томатах" (хоча зараз уже 96) і т.і. - повністю заслужені. Едгар Райт зняв дійсно шикарне кіно.
Режисер, який ще жодного разу не підводив своїх фанів, підкорив нову вершину, знявши фактично екшн-мюзикл. У фільмі продумана кожна найдрібніша деталь, немає нічого зайвого, що неможливо не помітити під час перегляду та ще більше це впадає у вічі після, коли дивишся/слухаєш інтерв'ю з Райтом і акторами.

Так, це дійсно мюзикл, хоча в ньому й використовуються готові композиції, але майже всі сцени поставлені в такт музиці, кожен рух, кожне слово є ритмічним. Воно й не дивно, адже акторам разом із сценарієм вручався диск, де були записані пісні, що звучать у фільмі, тож усе було добряче продумано.
Ба більше, саме музична композиція ("Bellbottoms") надихнула Райта на створення фільму.

Режисерська та операторська робота, сценарій, акторська гра... все у фільмі зроблено відмінно. Діалоги смішні та влучні, персонажі об'ємні та харизматичні. Важко виділити когось з акторів, адже всі виклалися на повну.
Дуже приємно було бачити на великому екрані Джона Гемма, сподіваюсь тепер, коли він не зв'язаний "Божевільними", ми частіше зустрічатимемо його в кіно.
Його герой з перших хвилин звертає на себе увагу, але саме в другій половині фільму він показує все, на що здатний. Лілі Джеймс просто чарівна, у неї неможливо не закохатись, Джеймі Фокс водночас смішний і лякаючий, Кевін Спейсі просто народжений для таких образів, навіть не напружуючись видає потужний перформанс, а Ейса Ґонсалес підкорить чимало сердець (схрестимо пальці, щоб їй таки дісталась роль Затанни, Жінки-кішки чи ще когось такого). І, звісно ж, Ансель Елгорт чудово справився з поставленим завданням.

Але найголовніше те, що "Baby Driver" сповнений сюрпризів, а в наш час цього досить складно досягнути. І якщо в тебе протягом усього фільму не зникає дурнувата посмішка з обличчя, хіба це не ознака того, що фільм вдався?

rostyslawle

ТАЧКИ, ЧІКСИ, ЛАВАНДОС

Поки що "На драйві" - кращий фільм комедійника Едгара Райта та один з кращих фільмів року. Поряд з цьогорічним "Тілоохоронцем кіллера" - перед нами чудове поєднання бойовика і комедії під гарну (і доречну) музику. Кажуть, що режисер фільму знімав його під його ж саундтреки, і, схоже, це таки правда.
Ми бачимо у фільмі бездоганну акторську гру, гострі діалоги та чудову операторську роботу. "На драйві" не дає відволіктись від себе жодної хвилини та постійно змушує сміятись і справді перейматись долею головних героїв. Перегони тут приємно тішать тим, що не мають стосунку до чогось "форсажоподібного". Райт зумів перетворити історію про грабіжників на душевне кіно. Фільм переповнений гумором, який зуміли втулити навіть у бойові сцени.
З акторів я виокремлю самого Анселя Екгорта (Малюка), Джиммі Фокса (Псих), Кевін Спейсі (Док) і Ельза Гонзалес (Дарлінг). Екгорт сподобався мені своїм дитинним і водночас жорстким образом. Джиммі Фокс був, як завжди, чудовим у ролі чергового шаленця, а Кевін Спейсі виглядав однаково переконливо і вожак банди тут, і як президент у "Картковому будиночку". Дуже б хотілось побачити сексуальну і небезпечну Ельзу Гонсалес у якісь великій ролі. Загалом, усі задіяні тут актори впорались на усі сто.
Втім, у фільму є два мінуси і теж є жервтою. По перше, має місце бандитська романтика, яку я не терплю. По друге - дурнуватість наприкінці фільму. Бандит на прізвисько Мужик нагадує якогось невмирущого Дункана МакКлауда, а Ансель Екгорт - є надто вже крутим, як на людину, що не виходила в межах банди за рамки водійства. Останні хвилини з казковим порятунком і легкою відсидкою, після якого ГГ ще й дочекалась кохана, взагалі викликали здивування своєю невірогідністю. Втім, загального доброго враження від фільму це не зіпсувало.
Загалом, "На драйві" відповідає своєму рейтингові. Я раджу його до перегляду. Чисте задоволення.
8/10.