Життя

Life2017
Життя

Група дослідників міжнародної космічної станції отримує перші докази позаземного життя на Марсі. Вони на порозі розгадки однієї з найбільших таємниць в історії людства. Але вчені не підозрюють, до чого призведе їхнє відкриття.

Оцініть фільм
Рейтинг
7.6
5 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Життя»

Відгуки про фільм «Життя»

rostyslawle

ЧУЖІ ТУТ ХОДЯТЬ

Попри цілковиту позбавленість оригінальності, все ж таки "Життя" - прекрасний фільм. У шведського режисера Даніеля Еспіноси вийшло зняти фільм, що поєднав краще від класичного "Чужого" Рідлі Скотта і сучасної "Гравітації" Куарона, звідки є чимало прямих цитат. Гарно показана нікчемність уявлень людей про Всесвіт та вразливість Землі з боку космосу, у якому ми є тільки піщинкою у піщинці.

Тут у нас є все: і небезпечний Чужий, і космічна станція, і боротьба за життя у замкненому просторі, і загроза для усього людства. Це поєднано з чудовими декораціями, спецефектами, графікою та операторською роботою. До того ж, на відміну від такого роду фільмів, тут ще є гарна акторська гра і відсутня звична цілком безглузда у подібних стрічках щаслива кінцівка. Якщо казати про космічну частину, то цей фільм явно не є посібником для юних космонавтів. Його "науковість" розвіяна одразу, десь на першій хвилині, коли ми чуємо звук удару у космосі (подібне привітання Зоряним війнам повторюється впродовж усього фільму), а також коли виявилось, що у космічній лабораторії, яку навмисне готували до прибуття можливого позаземного життя ніяк не підготували до біди. Втім, як на мене, у такого роду фільмах це не найважливіше, адже "Життя" це, перш за все, якісний пригодницький фільм, у якому є все для успіху.

Загалом, раджу цей фільм усім, кому подобається поєднання космосу, чудовиськ і драми боротьби людей за життя у замкнутому просторі. Фільм не відпускає з першої до останньої хвилини. Загалом, є цілковита можливість для продовження, адже нічого не закінчилось, а події на МКС є тільки початком великого шляху для Кевіна-\Марсіанина.

10/10.