Ліки від щастя

A Cure for WellnessR2017
Ліки від щастя

В центрі сюжету фільму "Ліки від щастя" - амбітний молодий працівник великої компанії, що відправляється в таємничий оздоровчий центр у віддаленому місці в швейцарських Альпах, щоб забрати звідти виконавчого директора фірми. Незабаром він починає підозрювати, що чудодійні процедури спа-салону - не те, чим вони здаються. Коли він починає розплутувати клубок страшних таємниць, його психіка піддається випробуванню, адже йому діагностують ту ж хворобу, що й у пацієнтів клініки, які застрягли в ній і мають величезну жагу до ліків.

Оцініть фільм
Рейтинг
8.2
5 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Ліки від щастя»

Відгуки про фільм «Ліки від щастя»

rostyslawle

НАРОДНА МЕДИЦИНА

Поряд з "Ранго" "Ліки від щастя" - найкращий фільм режисера Гора Вербінські. Звісно, глядачі його не оцінили. Принаймні, було немало нарікань, а рейтинг стрічки на IMDb відверто занижений. Мабуть, публіка чекала чергового Джека Горобця з підмальованими очима, або якийсь легенький трилер. Втім, це якраз не применшує якості цього кіно.

Отже, молодий фінансист Локхарт (Дейн Де Хаан) їде до Швайцарії для того, щоб повернути до Нью-Йорка одного з керівників фірми, який застряг на лікуванні водами у гірському пансіоні. Опинившись на місці та мимовільно ставши пацієнтом, Локхарт бачить, наскільки дивне це місце, що наче зависло у часі. Ніхто не полишає "лікування", і головний герой починає підозрювати змову. Одночасно він відчуває, що закохується...

Перед нами цілком дорослий фільм, який мені місцями, нагадував готичний роман і якийсь камерний детектив, у якому все дійство відбувається в одному приміщенні, а коло підозрюваних дуже вузьке. Попри перше враження, сюжет не має жодної містики, а пояснення усіх загадкових подій цілком земне. Метою усієї афери є гроші, вічне життя і створення нового виду шляхом поєднання тваринного і людського за допомогою кровозмішування. Фільм дуже атмосферний, що підкреслює чудова музика і операторська робота та справді доволі закручений. Все похмуро. Тому почуття Локхарта до особливої пацієнтки пансіонату Ханни (Міа Готті) так контрастують з рештою фільму. Взагалі, дуже сподобалась гра акторів. Попри цілковиту серйозність фільму, час-від-часу з'являється чорний гумор. Як от наприкінці, коли Локхарт божевільно усміхається на усі 32 новеньких вставних зуба. Місцями під час перегляду в такі миті весь зал сміявся. Тому в описі до жанру фільму можна додати "чорна комедія". Також фільм містить немало відверто брутальних моментів, які можуть здатись неприйнятними занадто вразливим людям.

Загалом, "ліки від щастя" - прекрасний фільм для дорослого глядача. Для любителів різного роду "Форсажів", "Іксів" та "Нестримних" цей фільм і справді буде нудним. До того ж, це дійсно довге кіно, позбавлене якогось дурнуватого бойовичка та секаса.

10/10.