Лоґан: Росомаха

LoganR2017

Через багато років літньому Логану належить вступити у бій проти свого старого ворога, який загрожує знищити його раз і назавжди. У цій жорстокій і кривавій сутичці Росомасі належить врятувати близьких йому людей і здобути перемогу над заклятим супротивником. Але роки не минули для Логана без сліду, і зараз він вже не той, що раніше, і все веде до того, що життя довжиною у століття зведеться до трагічного завершення.
Але не варто забувати, що звір, який знаходиться на схилі свого життя, буде битися ще лютіше...

Оцініть фільм
Рейтинг
9.0
9 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Лоґан: Росомаха»

Відгуки про фільм «Лоґан: Росомаха»

rostyslawle

ПРОФЕСОР ІКС КЕПСЬКО ВОЛОДІЄ ІСПАНСЬКОЮ, АБО ЯК ПІТИ У ПРОМЕНЯХ СЛАВИ

"Логан" вийшов не гіршим, аніж його трейлери, що саме по собі досягнення. Якщо цей фільм стане останньою стрічкою про Росомаху, то це буде прекрасним і логічним закінченням. Було б добре, щоб Росомаху вже не пхали у наступні "Люди Х" щоб не зіпсувати враження від прекрасного фільму Джеймса Менґольда. У будь-якому випадку, "Логан" є зразковою екранізацією коміксу від "Marvel", на який треба орієнтуватись усім, хто щось знімає у цьому жанрі. Найголовніше, що історія мутантів не закінчилась.

Отже, 2029 рік. Мутанти вимирають, а ніяких "Людей Х" вже немає. Логан хворіє, бухає та заробляє на лімузині. Дев'яносторічний Ксав'є має серйозні проблеми з головою, і разом з Калібаном живе десь у глушині у Мексиці. Всі вони чекають смерті як позбавлення від страждань. Та раптом, Логанові довірено захищати від небезпеки одинадцятирічну дівчинку-мутанта Лауру (Дафні Кін), яка надто схожа на нього для того, щоб це було випадковістю. На цьому шляху йому доведеться кинути виклик самому собі...

Фільм знятий доволі просто. Якимсь чудом обійшлось без лазерів з очей, польотів уві сні та наяву, потужних вибухів та (скажімо разом алілуя) яскравих трико без трусів і подібного супергеройського гламуру. Словом, ніяких тобі "Людей Х". Фільм якраз доволі наближений до реальності, брудний і кривавий. Зразу відчувається, що ніякої надії для старих героїв немає, і вони просто намагаються вчинити наприкінці життя правильно, не сподіваючись на винагороду від вдячного суспільства. Ксав'є і справді виглядає тут вмираючим дідом, а Логан якимсь алкоголіком передпенсійного віку. Втім, коли треба, старі мутанти ще дають жару і б'ються о кінця. Звісно, фільм сповнений різного роду дурощів. Зокрема, незрозуміло, чому проти мутантів і Росомахи не використовують важкого озброєння, і чому це Логан єдиний, хто додумався до зовсім не геніальної ідейки з виготовлення куль з адамантію, які можуть пробити його внутрішні лати. Логан взагалі занадто вже крутий. Загалом, такого у фільмі доволі багато. Але, оскільки це фільм про супергероїв, тож такого роду дурощі це радше норма. Зрештою, тут немає Супермена, який виживає від вибуху атомної бомби, яку тримає в руках, спогляданням чого ми НАСОЛОДЖУВАЛИСЬ у фільмі-тріумфаторі цьогорічної "Золотої малини" "Кажані проти Прибульця", тож усе стерпно. А до кулестійкості Росомахи ми вже звикли. Доволі дивним у фільмі є те, що події відбуваються у 2029 році, а все, що у ньому є справді нового з техніки - це роботизовані фури і велетенські комбайни, які збирають генетично удосконалену кукурудзу. Натомість, у фільмі є чимало старовини - іржавий Форд "Бронко", древні пістолети та споруди. Якось це все дивно як для 2029 року. Пуристів, які ненавидять рекламу товарів у фільмах, зразу попереджаю: початок фільму є, до певної міри, рекламою автомобілів "Крайслер", адже Логан і його зграя розсікають там саме на лімузині цієї марки. Втім, такого зараз повно у всіх фільмах. Всі щось продають.

Окремою частиною фільму є стосунки між Логаном, його нововіднайденою донькою та професором Ксав'є. Вийшла дещо дивна, але любляча сім'я з мудрого дідуся, надійного батька і дівчинки, що перетворюється на підлітка. Доволі мило показано, як старий вождь Іксів олюднював створену як живу зброю Лауру, перетворюючи її на дитину. Також гарно показано, як між Логаном і Лаурою налагоджуються стосунки батька і доньки. Сподіваюсь, продовження зніматимуть у цьому форматі, присвятивши його долі Лаурі/Х-23 та її друзям-мутантам, які будуть залишені напризволяще у ворожому до мутантів світі. Добре було б, щоб Дафні Кін грала роль Лаури і надалі. Вона, як і решта задіяних тут акторів, виклалась на всі сто.

Український дубляж тут на висоті, а музичний супровід не надто помпезний.

Я раджу цей фільм до перегляду. 10/10.

Ant

Не часто я пишу, рецензії?

Фільм розповідає про старіючого Росомаху, який вже давно відійшов від справ(трішки клішовано звучить), і доглядає за пристарілим Професором Ікс.

Доволі цікавий факт, що я не бачив ні одного трейлера до фільму. І знаєте, наскільки круто не знати, що на вас очікує в фільмі. А потім, після перегляду, я переглянув трейлери, і зрозумів наскільки вони круті, і те, що я правильно зробив не дивившись їх.

Якщо коротко, то фільм шикарний. Серйозно, його вже називають новим "Темним лицарем", і я з цим повністю згоден. А на мою думку, це навіть найкращий фільм з усіх про Людей Ікс.

Але чим ж відрізняється "Логан" від попередніх фільмів про Росомаху?
Він серйозний, жорстокий та певною мірою душевний.
Якщо у "Днях Минулого Майбутнього" показали зламаний світ і звичайного Росомаху, то тут з самим світом все нормально, а сам Росомаха надломлений. І це справді чіпляє. Сама історія ніби і проста, і уже була розказана, але у кіно-коміксах- це новий недосліджений жанр.

Фільм залишає(і залишив мене) під сильним враженням, і я навіть забув, коли кіно так сильно могло зачіпити мене.

Актори справились на ура. Лора, як на мене неймовірна знахідка. А сам Логан і Професор Ікс наостанок непогано так відтянулись, як не як вони вже останній раз грають свої ролі.
Хочеться окремо сказати про Х'ю Джекмана, ми будемо сумувати, і наврядчи хтось замінить тебе в повній мірі.

Отже, на останок хочеться сказати, що фільм стане кращим кіно-коміксом 2017(дива з іншими фільмами, наврядчи буде). Тому я рекомендую переглянути вам цей жорсткий, серйозний та дорослий фільм(оцінка може бути перебільшена, але я ще досі не відійшов від картини).

І, якщо ви думаєте чи варто іти на фільм, то я скажу ВАРТО. Біжіть, поки цей фільм не став мейнстрімовим.