Привид у броні

Ghost in the Shell2017

До 2029 року, завдяки комп'ютерним мережам і кібер-технологіям практично всі люди вживили собі різноманітні штучні імплантати. Але кібер-технології принесли і нову небезпеку для людини: став можливим так званий "злом мозку" і ряд інших злочинів, пов'язаних безпосередньо з ними.
Давно розшукуваний хакер, якого прозвали Ляльководом, починає втручатися в політику, і тоді "9-й Відділ" Бюро Громадської безпеки, оперзагін поліції, оснащений за останнім словом техніки, отримує наказ розслідувати цю справу і зупинити Ляльковода.

Оцініть фільм
Рейтинг
6.33
6 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Привид у броні»

Відгуки про фільм «Привид у броні»

rostyslawle

ІРЖАВА БРОНЯ

Оскільки я ніколи не дивився аніме "Привид у броні", то можу неупереджено оцінювати це кіно. Британець Руперт Сандерс у 2012 році зняв прекрасний казковий фільм "Білосніжка і Мисливець", і я сподівався, що після тривалої перерви він створить щось не менш якісне. Втім, мабуть, з вбогого сюжету про дівчину-кіборга не зміг нічого витиснути навіть він. Не він перший, не він останній, адже вдалих фільмів знятих за аніме майже не існує.Скоріше всього, Сандерсові просто гроші знадобились, а інших пропозицій режисури не було. Можливо, краще б "Привида у броні" знімав саме японець, який краще розуміє загадкову душу неповнолітнього робота-самурая з майбутнього у вигляді розкішної білої дами. Мабуть, єдине, на що сподівались творці фільму - натовпи шанувальників оригінального аніме. Я до них не належу, і тому відверто заявляю: вийшло паскудно. І навіть Скарлетт Йогансон у білому трико не врятувала цей фільм.

Фільм складається з набору безглуздь та кліше. Просто несмак після "Термінаторів, "Кіборга", "Джонні Мнемоніка", "Матриці", "Я - Робот", "Робокопів, "Екс Махіни", та інших фільмів про кіборгів/роботів знімати ще щось про страждання людини усередині робота, та про кібернетичні модифікації тіла та те, як вони впливають на особистість. Все це давно вже сто разів сказано, потяг вже пішов. І тут нам знову запропонували подивитись на страждання чергового Робокопа. Решта подробиць у фільмі взагалі викликають регіт. З якихось причин, хоч події відбуваються у Японії, майже всі головні герої фільму - білі. Виняток становить лише голова підрозділу, у якому служить Майор, старий Арамакі, якого зіграв Такеші Кітано. Він же тут єдиний, який розмволяє японською. Взагалі, зовсім незрозуміло, чому тіло для кіборга-поліцейського було виготовлене у вигляді білої жінки. Все це нагадує мені різного роду телевисери про Україну, де на всю передачу/серію запхають одного україномовного гостя/героя. Як на мене, Скарлетт Йогансон чудово усвідомлювала безглуздість того, що відбувається на екрані, та з тріском провалила цю роль. Решта сюжетних "знахідок" є приблизно на такому ж рівні. Тут маємо і жадібного голову корпорації, яка створила Майора (привіт "Робокопу"), і відважного напарника, і кібернетичне збільшення пам'яті ( "Джонні Мнемонік"), і кіборга-борця за свободу та за сумісництвом втрачене кохання головної героїні. А ще є роботи-убивці, та проникнення у їх пам'ять. Зустріч з мамою. Єдине, що справді сподобалось - танк у вигляді краба. Але і тут стався провал - над сучасна зброя так і не змогла як слід поцілити у головну героїню, яка буквально голими руками знищила броньоване чудовисько. Наприкінці трохи засмерділо "Бетменом" (чи то Карлсоном) на даху, який охороняє місто. Також явно відчувається бажання знімати другу частину, якої б краще не було. Сподіваюсь, фільм з тріском провалиться у прокаті, а вивільнені кошти підуть на щось трохи пристойніше.

Загалом, дуже слабкий фільм, який заслуговує на увагу хіба що завдяки Скарлетт у білому трико, крабові-танкові і Такеші Кітано.
Хоча, можливо, я просто вже старуватий для такого підліткового сміття. Не фанам аніме-першоджерела дивитись наполегливо не раджу.

3/10.