Каратель

The Punisher2017 –

Серіал «Каратель» розповідає про знаного на весь Нью-Йорк під цим ім'ям Френка Касла, якому доведеться розвідати правду про несправедливість, що вплинула не лише на його сім'ю.

Оцініть фільм
Рейтинг
9.33
3 оцінки

В ролях

Розклад виходу серій 1 сезону

1.3 година ночі17 листопада 2017
2.Двоє мертвих людей17 листопада 2017
3.Кандагар17 листопада 2017
4.Поповнення17 листопада 2017
5.Стрілець17 листопада 2017
6.Козел Юди17 листопада 2017
7.Приціл17 листопада 2017
8.Холодна сталь17 листопада 2017
9.Front Toward Enemy17 листопада 2017
10.Чеснота розпусного17 листопада 2017
11.Близька небезпека17 листопада 2017
12.Домівка17 листопада 2017
13.Memento Mori17 листопада 2017

Фільми та серіали схожі на серіал «Каратель»

Відгуки про фільм «Каратель»

rostyslawle

АМЕРИКАНСЬКИЙ УБИВЦЯ

Цими днями переглянув усього "Карателя".
Поряд з "Джесікою Джонс" та "Легіоном" - кращий серіал від "Marvel" і взагалі, один з кращих серіалів цього року. Якимсь чином, тут вдалось оминути тему супергеройства, не кажучи вже про людей у плавках поверх кольорових трико та різного роду містики. Можливо, це тому, що окрім журналістки Карен Пейдж тут немає жодного іншого героя з інших серіалів/фільмів цього всесвіту. Все максимально реально і аж занадто брутально. Єдине, що виходить за межі - якась аж надприродна смертостійкість головного героя. Френк Кастл - машина смерті, одержима помстою. Також він страждає і від пост травматичного синдрому (ПТРС у серіалі приділено величезну увагу), адже він, тією чи іншою мірою, є чи не всіх дійових осіб у фільм, адже серед них багато відставних військових. Багато є також про родину, помсту і війну та питання доступності зброї у США.
Одразу всіх попереджую, що "Каратель" сповнений дуже жорстокого, відвертого і кривавого насильства. Тут ми споглядаємо і різанину, і перестрілки, і вибухи, і навіть побиття каліки його власною штучною ногою. думаю, що занадто вразливим натурам це все споглядати не варто, або, хоча б, перемотувати на якісь більш м'якші уривки. Також знайшлось місце і для секасу. Тож дітям, занадто вразливим особам і вагітним дивитись "карателя" точно не варто. Втім, саме таким і має бути серіал про цього антигероя.
Джон Бернтал, який виконав головну роль "Карателя"/Френка Кастла, був просто неймовірним. З одного боку, його персонаж - психопат, серійний убивця і параноїк, а з іншого боку - патріот, сім'янин і борець за справедливість. Бернтал зіграв цю роль просто досконало. Інші теж були на рівні, особливо Ebon Moss-Bachrach, виконавець ролі соратника Кастла Девіда Лібермана. З одного боку, Ліберман ніби і слабкий, та з іншого - він не менш потужний, аніж Френк Кастл.
Дуже хотів би побачити продовження цього чудового серіалу. Тим більше, що зав'язки для цього є. Зокрема, у наступному сезоні можна було б піти кількома шляхами:1) Карателю намагається помститись рідня убитих ним злочинців 2) він допомагає Захисникам 3) неофіційно працює на уряд (або проти нього). Словом, є де розігнатись.
10/10.