Окча

Okja2017

В центрі сюжету фільму «Okja» - маленька дівчинка Мія, яка мусить ризикнути усім, щоб не дати могутній, мультинаціональній корпорації викрасти її найкращого друга - велетенську тварину на ім'я Okja.

Оцініть фільм
Рейтинг
8.0
1 оцінка

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Окча»

Відгуки про фільм «Окча»

Васанта

На відміну від попереднього фільму Пон Джунхо ("Снігобур"), "Окча" є набагато більш азійським. Не ведіться на велику кількість голлівудських імен у касті, якщо вам не до вподоби корейський кінематограф, імовірно, з "Окчею" виникнуть проблеми - дещо карикатурною грою акторів, трохи дитячим гумором, який контрастує зі "сльозодавильною" тематикою.
У протилежному випадку, фільм рекомендується до перегляду.

Стрічка добре балансує між серйозним і комічним. Так, тема є маніпулятивною, але цього, мабуть, неможливо було уникнути, та й не потрібно. Не заважаючи на заяложений сюжет, "Окча", завдяки тій же азійськості, не виглядає банальним чи нудним. Варто зауважити якісну постановку, ефектний контраст в настрої першої і другої половини фільму, колоритних персонажів, зіграних чудовими акторами. Хоча в фільмі присутній поділ на біле та чорне, очевидно, за і проти кого потрібно вболівати, не обійшлось і без сірих тонів - члени організації борців за права тварин "ALF" (сподіваюсь, це не простий збіг), які показані без прикрас.

Оригінальним є і саундтрек - чого точно не очікуєш, так це почути музику неначе з фільмів Кустуриці, що вже казати про епічну сло-мо сцену під "You Fill Up My Senses" Джона Денвера - https://youtu.be/fYygtePurjk?t=1m26s

7,5/10

P.S. http://kinojack.com/static/uploads/15/156d315ed9.jpg