Воно

ItR2017

В містечку Деррі, штат Мен, починають зникати діти і групка друзів змушена зіштовхнутися зі своїми найбільшими страхами в уособленні злого клоуна Пеннівайза.

Оцініть фільм
Рейтинг
9.0
3 оцінки

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Воно»

Відгуки про фільм «Воно»

rostyslawle

ЯВЛЕННЯ ЧУДА

І сталось диво з небес, і втішились люди, і злякались водночас вони: посполиті узріли чудово зняту екранізацію одного з найвидатніших романів Стівена Кінга "Воно" (у що мало хто вірив). Не вірив і я, Хома безвірник. А цим чудом ми завдячуємо режисерові Андресові Мускетті. Він зумів, з одного боку, більш-менш відповідно втулити половину велетенського роману в межах одного фільм, а з іншого - зробити це цікаво. Звісно, багато що довелось упустити і змінити, та суть і дух книги не змінились. Вдячні глядачі зробили нове "Воно" найкасовішим фільмом жахів у історії кінематографу, і, без сумніву, забезпечили цим появу продовження. Особливо разюче це все відрізняє "Воно" від вбогої цьогорічної "Темної вежі" (дай Боже, останньої). Також фільм за усіма показниками відрізняється від попереднього фільму. Загалом, їх безглуздо порівнювати.
У фільмі знайшлось місце і жахам, і шкільному насильству, і першому коханню, а також відтворенню епохи, адже події фільму перенесені (для чогось) з п'ятдесятих у вісімдесяті роки минулого століття. Є і гумор. І, звісно, є жахи у вигляді танцюючого клоуна Пеннівайза/Воно у виконанні Білла Скарсґорда. На відміну від Воно у виконанні Тіма Каррі з фільму 1990 року, тут Пеннівайза зуміли зробити не гротескним, а таки страшним. Можливо, це сталось завдяки сучасним технологіям, гримові та операторській роботі. Вийшло дуже моторошно. У фільмі все зроблено по-багатому: зйомки на природі, якісна графіка, декорації, і т. д. У порівнянні з книгою, у фільмі є багато змін, але це терпимо, адже втулити 1300 сторінок у два фільми, зберігши усі подробиці, неможливо. Тому довелось усунути дуже цінні історичні інтерлюдії і спростити багато речей. Втім, це не погіршило фільм.
Щодо акторської гри, то вона цілком відповідна, адже дитячі травми, любові та жахіття передані досить непогано. Як для фільму жахів, то все просто прекрасно. Зазвичай, акторська гра у фільмах про чудовиськ каналізації, що полюють на дітей, обмежується якимись криками у темряві та біганиною з кумедно перекошеними обличчями і вибалушеними очима. Всім би так. Особливо сподобалась Софія Лілліс, яка грає юну Беверлі Марш.

Загалом, "Воно" - блискуча екранізація видатного роману та чудовий фільм жахів, який виходить за рамки цього жанру. Я раджу цей фільм для перегляду усім, хто має міцні нерви. Зразу попереджу: поїдання Пеннівайзом дітей показано доволі відверто, і не всім на це легко буде дивитись. Радо очікую наступного фільму з уже дорослою Бандою Невдах, які будуть діяти уже в наш час.
10/10.