Конг: Острів Черепа

Kong: Skull Island2017

Дія фільму "Конг: Острів Черепа" переносить глядача в 70-і роки минулого століття. Головний герой організовує експедицію до Острова Черепа, вічно покритого туманом, на якому колись був спійманий Кінг-Конг, щоб знайти зниклого брата і якусь таємничу субстанцію. Під час нелегких пошуків мандрівникам доведеться зіткнутися з кошмарним світом монстрів моторошного острова.

Оцініть фільм
Рейтинг
7.5
6 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Конг: Острів Черепа»

Відгуки про фільм «Конг: Острів Черепа»

rostyslawle

АМЕРИКАНСЬКА ВОЯЧЧИНА ПРОТИ СИЛ ПРИРОДИ

Режисер Джордан Войт-Робертс зняв прекрасне продовження класичної історії, у якій є все: монстри, відважні бійці, екзотична природа, пригоди та гарне історичне обґрунтування, що у фільмах про чудовиськ трапляється рідко. "Конг: острів черепа" - щасливий виняток, коли все вдало зійшлось докупи.

Отже, 1973 рік. Американська війна у В'єтнамі завершується, як раптом, з супутника помічено загадковий невідомий досі острів. Уряд США надсилає туди експедицію науковців під охороною загону полковника Пакарда (Семюель Л. Джексон). Вони мають дослідити острів, але ніхто їм не повідомив, що там є Конг та інші милі звірята...

Фільм приємно дивує поєднанням чудових спецефектів та графіки, акторської гри, гумору та безперервної подієвості. Від екрану неможливо відірватись, нудно точно не буде. Найкраще у фільмі - образ шаленого полковника Пакарда, який твердо вирішив таки перемогти хоч раз у цій війні, хай і б'ючись всього лиш проти велетенської мавпи. Дуже трагічно і переконливо. Як на мене, ця роль не гірша, аніж його робота у "Джанго вільному". Загалом, доволі дивно, але у такому насиченому бійками і дією фільмі знайшлось місце добрій акторській грі, яку, якимсь чином, зуміли втулити поміж перестрілками і різаниною. Окремо стоїть образ власне Конга, який тут був не просто мавпою-переростком, а повноцінною особою, царем острова, якого місцеві жителі вважають богом-захисником. І прибульці теж усвідомлюють його велич. До речі, Конг тут ще підліток, якому доводиться наодинці розбиратись і з американським вторгненням, і з мерзенними черепоїдами. Технічний бік картини теж поставлено блискуче. Особливо його вертолітні сцени. Явне відсилання до "Апокаліпсису сьогодні" та подібних стрічок.

Фільм, що важливо, має гарний і доречний музичний супровід.

Загалом, "Конг: острів черепа" - блискучий зразок сучасного пригодницького фільму, який слід дивитись на великому екрані. Очікую на продовження, адже наприкінці є явний натяк на нього.
10/10. Дуже раджу до перегляду.