Містер Робот / Пан Робот

Mr. RobotTV-142015 –
Оцініть фільм
Рейтинг
8.21
14 оцінок

В ролях

Розклад виходу серій 3 сезону

1.Серія 111 жовтня 2017
2.eps3.1_undo.gz18 жовтня 2017
3.eps3.2_legacy.so25 жовтня 2017
4.eps3.3_m3tadatapar201 листопада 2017
5.eps3.4_runtime-err0r,r0008 листопада 2017
6.eps3.5_kill-pr0cess.inc15 листопада 2017
7.eps3.6_fredrick+tanya.chk22 листопада 2017
8.eps3.7_dont-delte-me.ko29 листопада 2017
9.eps3.8_stage3.torrent06 грудня 2017
10.eps3.9_shutdown-r13 грудня 2017

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на серіал «Містер Робот / Пан Робот»

Відгуки про фільм «Містер Робот / Пан Робот»

Lonture

З першого сезону серіал задає високу планку: гарний сюжет, висококласна режисура та операторська робота, хороша гра акторів. Хакерів вперше за історію кінематографу не показують як всемогутніх задротів здатних одним кліком щось зламати. Декілька сюжетних ліній, та переживання за головного героя не дають занудьгувати. Коротше кажучи 9/10. і #ДобісаСуспільство

rostyslawle

Отже, я переглянув усі наявні на сьогодні серії "Містера Робота" (весь перший сезон і чотири серії другого). Враження доволі суперечливі.

Спершу, про хороше. 1) У творців серіалу вистачило смаку не пхати у серіал про гакерів та інших ботанів і підприємців бойовичок, що зараз стало просто якоюсь пошестю. 2) оповідь занурилась у такі розумові глибини, яких я не бачив у жодному іншому. 3) всі ці комп'ютерні приколи виглядають доволі правдоподібно (принаймні, як на мене). 4) Справді хороша гра акторів 5) Присутня атмосферність, якої дотримано впродовж обох сезонів. 6) Важливі суспільні питання, які підняті у серіалі та їх злободенність 7) чудова операторська робота 8) красиві акторки, що зараз є рідкістю - зазвичай шукають виконавиць з "цікавою" (?) зовнішністю, але не красунь. Як видно, творці цього серіалу не геї і не жінки, то ж красенів тут немає, а от красуні є.

З іншого боку, з цих переваг випливають і недоліки серіалу. 1) відсутність хоч якоїсь дії на екрані та якась зайва неспішність і затягнутість. Звісно, я не прихильник надмірного динамізму, але дещо можна було б скоротити і прискорити 2) розумові глибини місцями таки заглибокі й говориться про них відверто забагато. Власне, про злами і гроші говориться менше, аніж про провалля у голові Еліота. Звісно, я розумію, що фільм про нього і його внутрішніх чортів, але можна було б приділити увагу й іншому. До того ж, його психопатія занадто вже всеохопна. 3) Тяжко повірити, що купка гакерів, які сидять у покинутому розважальному центрі й не мають ніяких особливих засобів валять світову економіку. Прямо чари якісь. Таке враження, що серіал зняли на замовлення багатих айтішників, для прославлення професії (прямо як у дев'яностих на гроші бандитів знімали щось про "братву"). Якось у це все не надто віриться. Виявляється, що поки "ОСР-суспільство" знищувало бази даних, власники цих даних просто займались кишеньковим більярдом і ніяк не протидіяли 4) Гра акторів хороша, але забагато уваги зосереджено на персонажеві Рамі Малека. 5) Найгірша частина - це лівацькі/анархістські дії та висловлювання у серіалі. Просто вбив висер про те,як "кошмарно" Стів Джобс визискував якихось дітей. Творці "Містера Робота" мабуть не знають (чи тільки роблять такий вигляд), що якби не крупний бізнес, який переніс у відсталі країни світу частину виробництва, тамтешнє населення взагалі б жебракувало чи розсувало ноги за якусь дещицю. Особливо це стосується дітей. Але, звісно, краще було щось перднути про "експлуатацію імперіалістами-некоколіназаторами" пригноблених тубільців. Так простіше. Також творці серіалу технічно уникли докладного висвітлення питання, а що сталось зі звичайною людиною після обвалу світової господарки внаслідок хєроїчного "зламу" кібер-терористами (слід називати речі своїми іменами) з "ОСР-суспільства" світової економіки. Не було сказано, що через цю "перемогу над корпоративними п'явками" постраждали перш за все просто люди, дрібнота, мільйони з яких мали б втратити усе. Як під час кризи 2008-2009 років, коли банкіри приземлились собі на "золотих парашутах", а "широкі народні маси" пішли на йуххх. Їм стало аж ніяк не легше від того, що деякі мільярдери стали мультимільйонерами. Вони самі залишились на вулиці. Натомість творці серіалу обмежились показом якихось ідіотських вечірок та беззмістовної балаканини Еліота та його "батька". Бог їм суддя. Це лівацтво сильно зіпсувало мені враження від перегляду серіалу. Можливо, комусь такі речі подобаються, хтось вірить у "привид комунізму" чи якісь анархістські дурниці,та я це вже давно переріс. Для мене все це точно не є боротьбою за демократію і свободу, а звичайні собі важкі злочини.

Та й інші висловлені у фільмі ідейки слід сприймати доволі стримано, адже автори весь час наголошують, що нікому не слід вірити та довкола суцільна сволота - брехуни, убивці, збоченці та злодії. Так і до дурки недовго - що і прекрасно видно на прикладі головного героя. З іншого боку, добре вже те, що підкреслено, що ГГ - це все таки перш за все не ідейний борець, а перш за все, мстивий психопат, що заради помсти "Корпорації зла" готовий знищити економічне життя людства. Як на мене, це все доволі понуро, шкідливо і до того ж, зовсім не ново і у мене викликало тільки нудьгу і відразу.

Отже, "Місте Робот" я оцінюю на 6/10. Загалом, непогано, дивитись можна. Звісно, якщо обережно ставитись до висловлених у фільмі ідейок. Та й українське озвучення від "Студії Гуртом" гарне. Втім, нічого особливого у серіалі немає. Він не всім сподобається.