Джон Вік 2

John Wick: Chapter Two2017
Джон Вік 2

Коли колишній колега Джона Віка вирішує захопити владу над всесвітньою гільдією кілерів, Джон змушений повернутися в професію і відправитися в Рим, щоб виконати справу честі.

Оцініть фільм
Рейтинг
7.63
8 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Джон Вік 2»

Відгуки про фільм «Джон Вік 2»

rostyslawle

БАБАЙ ЗНОВУ У ДІЇ, АБО СОРОК ТИСЯЧ КІЛЕРІВ

Чед Стагельський зняв феєрично-прекрасний у своїй радісній дурнуватості фільм. "Джон Вік-2" значно перевищує в усьому перший фільм, і є кращим бойовиком останнього часу. Звісно, за своїми дурощами цьому фільмові далеко до "Дедпула", та за бойовими сценами він його точно перевищує. До того ж, у наш час "Бетменів проти Суперменів "завжди приємно побачити головного героя бойовика, що для різноманітності не носить масок, плащів та плавок поверх яскравого трико, віддаючи перевагу класичним костюмам. Тим більше, якщо ці шикарні костюми - насправді надсучасна броня, яка витримує безліч пострілів мало не впритул.

Отже, Джон Вік остаточно розібрався з росіянами, і вирішив було знову повернутись на пенсію. Та не так сталось, як гадалось: давній знайомий грубо нагадує йому про колись взяті на себе зобов'язання та змушує повертатись у гру. Та цього разу Джон Вік буде сам, проти усіх, у вигнанні...

У цьому фільмі є все, що має бути: прекрасний і грізно-суворий Кіану Рівз у ролі Джона Віка, непереможний і майже невразливий. Яскраві перестрілки, бійки і гонитви. Безперервний вир подій. Багато доречного чорного гумору, розкоші та параної. Цікава музика. І кілери, кілери! Просто натовпи кілерів.У найрізноманітніших виглядах. Починаючи від вуличних скрипальок та велетенських азіатів, і аж до бомжів і модельних татуйованих дівчат. Вибір значно ширший, аніж у першій частині. Багато цікавої зброї та найрізноманітніших способів її використання. Просто неймовірні перестрілки та різанина, поставлені цілком нереально, але однаково захоплююче. Зрештою, ніхто не очікує буденної правдивості від такого роду кіно, тож пропоную всім любителям висерів на тему: "Такого бути не може!" йти лісом та дивитись документалки. А ми будемо вірити у казку, у якій піджак Джона Віка й справді витримує кулі, а він сам-один знищує сотню противників.

Акторська гра на диво пристойна. Окремо скажу про Кіану Рівза - ще одного голлівудського "Доріана Грея", який рухається як юнак та й виглядає нівроку у свої 52 роки. Якимсь чином він зумів створити образ невразливого, жорстокого і водночас чимось симпатичного найманця, який має певні принципи. Єн МакШейн, Ловренс Фішборн та Коммон теж не зіпсували справи.

Відверто кажучи, не вірив, що у жанрі бойовика мене зараз може щось аж так потішити. Особливо якщо згадувати нові "Три ікси" та подібні кіно випорожнення. І тут з'явилось щось таке яскраве. Раджу цей фільм усім любителям бойовиків у їх класичній безглуздій нещадності. Прямо як ковток свіжого повітря. З нетерпінням чекаю третю частину, де Джон Вік буде вже повністю самотнім вовком.

10/10.