Марсіянин

The MartianPG-132015
Марсіянин

Історія про Марка Вотні, який опинився сам на Марсі. Після сильної бурі, решта екіпажу покинула Марка, оскільки помилково вважали його мертвим. Проте він вижив у бурі і тепер, йому доведеться спиратися на власну винахідливість і силу духу, аби вижити і на ворожій планеті.

Оцініть фільм
Рейтинг
8.38
29 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Марсіянин»

Відгуки про фільм «Марсіянин»

Ant

Ну, що ж ця рецензія проспонсорована Ігором.
Коли я вперше почув назву фільму Марсіянин подумав, що знову щось про інопланетян і не звертав уваги на цб стрічку. Але близько 2 місяців тому я більше в ній зацікавився. Читав книгу, слідкував за новими трейлерами.
Фільм мене дуже порадував, у нього купу оптимізму, смішного гумору, і прикольних персонажів.
Але наприкінці темп фільму ніби спадає, можливо це через те, що Метта Деймона стало менше, але кількість пафосу явно збільшилось.
Якби мене спитали на що він схожий, я б сказав, що на веселого Вигнанця з Томом Хенксом.
Актори крім головного героя ніби просту відігрували гонорар, крім Джеффа Деніалса.
Цікаво, що фільм знімали у пустелі і завдяки цьому факту не було відчутно, що Вотні на Марсі. Та й сам він не подає якихось почуттів, що він один ОДИН на цілій планеті.
А прекрасою цього фільму є Метт Деймон, тільки через нього варто йти на цей фільм, і справді це не перебільшення. Його персонаж несе якоюсь буденністю ніби ти дивишся за твоїм другом.
А якби мене спитали зараз які б 3 речі я взяв на безлюдний острів. я б сказав скотч, кілька картоплин і вічний плеєр з жахливою поп-музикою.
А фільму я ставлю 9/10 шоломів заклеєних скотчем.

mercuriy_v

Нарешті сходив на найочікуванішу прем'єру року для мене і враження після перегляду залишилися якісь двоякі.
З одного боку стрічка виглядає дуже солідно. Чудова візуально картинка, гра акторів на височенному рівні, професійна операторська робота... Навіть диско дуже гармонійно вписалося в безмежні простори Марсу. Сценаристу вдалось перенести з книжки дух самотності астронавта, його психологічні переживання і дозовано нашпигувати картину якісним гумором, який розбавляє всю серйозність космічних польотів і колосально тяжку роботу вчених з НАСА. Фільм не навантажує глядача безліччю технічних термінів, як це було у книжці, а доволі дохідливо пояснює і показує всі тонкощі наукової складової.
Але на протязі усього фільму мене не покидала думка, що режисерові не вистачило коштів щоб зробити стрічку ще ліпшою. Не вистачає всіх тих бід, які у книжці просто сипалися на Марка. Десь вже навіть і занадто, але все ж таки не показати майже нічого, як на мене, є злочином. Я з надією чекав як Марк по дорозі до МВА потрапить у страшенну бурю чи хоча б переверне свого ровера. Але цього не сталося. Він майже без перешкод доїхав до місця призначення, немов його шлях простягався не через натикану безліччю кратерів планету, а по звичайному автобану. А про порятунок у стилі "залізної людини" я взагалі промовчу. Тому я майже впевнений, що Рідлі Скоту зв'язував руки обмежений бюджет. (але не у випадку з "залізною людиною", тут вже просто дурість:-))
Але не зважаючи на все це, стрічка мені сподобалась. Вона не привнесла чогось нового у жанр і навряд чи стане культовою, але пару-тройку разів я її ще передивлюсь.)
8 з 10