Загін самогубців

Suicide Squad2016
Загін самогубців

Для виконання надскладного завдання уряд вирішує створити спеціальну команду, так званий загін самогубців, до якого увійдуть закляті вороги кращих супергероїв всесвіту. Можливо, уряд відправив би виконати місію більш сумлінних і надійних героїв, але немає жодних гарантій, що члени команди виживуть.

Оцініть фільм
Рейтинг
7.5
14 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Загін самогубців»

Відгуки про фільм «Загін самогубців»

rostyslawle

СУПЕР-ШТРАФНИКИ

Переглянувши цей фільм, я зрадів, що не прислухався до невдоволених відгуків і таки пішов на нього в кіно. "Загін самогубців" виявився тим, чим і має бути фільм за коміксом - веселим, яскравим і метушливим. Фільм вигідно відрізняється цим від попередніх "недодрам" знятих за коміксами DC і свою. веселою дурнуватістю нагадує фільми, зняті за коміксами від "Marvel". Загалом, вийшов такий собі веселий нуар про супергероїв/суперлиходіїв. Те, що треба для відпочинку вихідного дня. Після вбогого "Бетмена проти Супермена" це наче ковток свіжого повітря. Те, що я не один так думаю, засвідчив шалений наплив людей на сеанс.

Не знаю, що хотіли побачити люди, що зараз пишуть невдоволені філіппіки у Мережі. Мабуть, чергового задумливого та збитого з пантелику Супермена у плащі, затиснутого самітника Брюса Вейна та ще якусь псевдофілософську недодраму від Нолана чи Снайдера. Та у цьому фільмі немає зайвого порпання у собі та кумедної для таких фільмів серйозності.

Сюжет фільму м'яко кажучи, є не надто новим: одній урядовій чиновниці спала на думку геніальна (як здавалось) ідейка взяти злочинців з надзвичайними здібностями та об'єднати їх у команду для вирішення недоступних для звичайних вояків таємних завдань. Зразу вийшло доволі смішно, адже якби й справді Супермен хотів би зірвати дах з Білого дому, ніяка б купка виродків його не зупинила б. Та творці фільму цього не усвідомили. Та, якщо заплющити очі на такі сюжетні діри і цілком нереальні бійки, все чудово. У фільмі дуже багато персонажів, яких зуміли втулити туди настільки природно, що вони виглядають як рідні, хоч і не завжди ясно, хто вони такі. Мабуть, про них будуть окремі фільми/серіали:) Принаймні, це очевидно з того, яку увагу було приділено, скажімо, Дедшотові чи Діабло. Сподіваюсь, Джокерові та Гарлі Квін знайдеться місце у наступному фільмі про Бетмена. Якимсь чудом творці фільму зуміли уникнути дурнуватих проповідей від головних лиходіїв, які всі однакові та тільки забирають час на екрані та викликають у мене сон. Відьма та її братик просто хочуть помсти кривдникам і влади над світом, тож на таких банальностях просто не зупинялись зайвий раз. У фільмі немає жодної затягнутої сцени: кожну хвилину нас чекає або якийсь прикол, або бійка. Творцям фільму майже вдалось уникнути безглуздих розмов і сентиментальності. Фільм перенасичений веселощами і гумором (в тому числі, чорним). Загалом, це нуар, бо у фільмі немає стовідсотково позитивних героїв: всі, хто на екрані, так чи інакше є поганцями, які просто з примусу чи власної волі вчиняють добрі вчинки та стоять на боці добра (якщо можна вважати добром пані Аманду Воллер). Особливо гарно тут попрацювали над костюмами та іншими важливими дрібницями.

Що ж до персонажів, то найяскравішими є Джокер, Дедшот та Гарлі Квін. Інші теж цікаві, та їм просто віддали менше часу. Джокер тут доволі дивний (немає спотвореного обличчя) і трохи аж занадто божевільний. Джаред Лето чудовий актор, але мені Джек Ніколсон і хіт Леджер у цій ролі все ж кращі. Цей фільм один з небагатьох випадків, коли мені сподобався Вілл Сміт. У роль Дедшота він вписався просто чудово. Марго Роббі була дуже милою і природною в ролі скаженої, небезпечної та водночас сексуальної Гарлі Квін. Мабуть, вона стане культовою особою і об'єктом наслідування для малоліток. Було б добре, щоб "Загін самогубців" не став останнім фільмом для цього характеру.

Музичний супровід фільму доволі простенький - просто використані старі поп/рок хіти, які, разом з тим, просто чудово "лягли" на події у фільмі. Припускаю, що хтось, нарешті, сказав кіношникам, що публіка трохи втомилась від мотивчиків а-ля Ганс Ціммер та подібних одноманітних симфоній. Спецефекти теж на рівні, хоч реалізмом на екрані навіть не пахне. Втім, це цілком правильно у фільмі за коміксом.

Єдиним відверто слабким у фільмі є сцена у барі, де з невідомих причин раптово Діабло, самотній, мовчазний і дуже закритий тяжко вражений психопат, який провів роки усамітнено, розповідає про усе своє життя та решту гризот. Як на мене, все це було цілком неприродно і цілком суперечило суті цього фільму. На мить я занурився у якусь іншу атмосферу. Та, на щастя, це не тривало довго.

Загалом, "Загін самогубців" - чудовий розважальний фільм, який слід дивитись саме у кнотеатрі. Його слід переглядати там, і не тільки через картинку, а й через блискучий український дубляж та україномовні написи на екрані, які навряд чи збережуться цілковито десь-інде. Мовним пуристам це важливо. У фільмі багато насильства і крові, але це зроблено доволі м'яко і кіношно. Молодь була задоволена. 9/10.

Копил Петро

Сьогодні мені довелося побачити чудовий фільм, що увійшов до нової лінійки стрічок від студії Warner Brothers , і саме на нього я і напишу свою першу рецензію. Як відомо, кіновсесвіт супергероїв DC розпочався з не надто вдалих фільмів "Людина із сталі" і "Бетмен проти Супермена". Картини були холодно прийняті критиками і посіяли яблуко розбрату серед фанів.

Основною претензію цих стрічок була надмірна похмурість і серйозність, що не надто поєднувались із дірками в сюжеті, викликаючи тільки посмішку. (Жарт про Марту). Також не зіграли на руку завищенні очікування до другої картини Зака Снайдера. Ця проблема переслідувала і фільм про "Команду поганців", що ось-ось вийшов на великі екрани.

І з упевненістю можу сказати, що картина мої сподівання виправдала. Основна "проблема" минулих стрічок(похмурість), залишилась, але стосується більш оточуючого світу і не перетікає на головних героїв, що відрізняються яскравістю і гарним почуттям гумору, на відміну від інших персонажів DC. Студія провела роботу над помилками і видала динамічну і захоплюючу стрічку, що на більш ніж дві години хронометражу повністю впоралася із завданням прикувати погляд глядачів до того, що відбувається на екрані.

Події цікаво спостерігати, а візуальний ряд у поєднанні з відмінною грою акторів, як головних, так і другорядних викликають цілу хвилю позитивних емоцій. Головний злодій фільму "про злодіїв", як це дивно не було чути, хоч і вселяє жах, але не є повністю розкритим. Проте головна задача цієї картини полягала в тому, щоб показати взаємодії персонажів загону та розкрити їх характери, і, на мою думку, цієї мети було досягнуто. Стосовно сюжету, то похизуватися оригінальністю і модульністю він не спроможний, але ця простота і лаконічність грає фільму на руку і навпаки не нагромаджує його зайвими перипетіями і безглуздими камео, якими страждав БпС. До речі, стосовно камео: у фільмі з'являються також Бетмен і Флеш.

І на відмінну від стрічки Зака Снайдера, де учасників Ліги Справедливості спромоглись показали у коротких відео на моніторі у Брюса Вейна, у Загоні Самогубців їх появлення обумовлено подіями фільму і виглядає більш інтегрованим у розповідь. Стосовно Джокера, то Джаред Лето впорався із завданням і Джокер у його виконанні вийшов непоганий, хоча моїм фаворитом у цій ролі досі залишається Гіт Леджер.

Лінія кохання у фільмі також є досить цікавою, органічною та не викликає відторження. Гумору у стрічці більш ніж достатньо, і жарти "у молоко" споглядати не доводилось .

Отже, у підсумку, хочу сказати, що картина мені дуже сподобалась, і всі, хто хоче приємно провести час із друзями або ж сам, повинні піти на неї в кіно! (Хоча, зрозуміло, що і так всі підуть, за такої сильної реклами не піде тільки лінивий).