Тор: Раґнарок

Thor: Ragnarok2017

Тор ув'язнений на іншому боці всесвіту без свого могутнього молота. Йому доведеться вступити в перегони з часом і повернутись в Асґард, щоб зупинити Раґнарьок - повне руйнування його дому і кінець асґардійської цивілізації, а заодно, перемогти всесильну і безжалісну Гелу. Та спершу він мусить вижити на смертоносному гладіаторському змаганні, що зведе його з колишнім другом і союзником - Халком.

Оцініть фільм
Рейтинг
8.2
5 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Тор: Раґнарок»

Відгуки про фільм «Тор: Раґнарок»

rostyslawle

ХАЛК У ШОУ-БІЗНЕСІ

Отже, новозеландець Таіті Вайтіті створив, мабуть, найвеселіший і один з найкращих фільмів кіновсесвіту "Marvel". Втім, від творця чудового "Що ми робимо у тіні", чекати іншого було б безглуздо. "Тор-3" містить все, що необхідно, і у цілком відповідних пропорціях. Фільм значно кращий, аніж попередня частина. Новий "Тор" значно динамічніший і веселіший, а також не такий затягнутий. Також у ньому пояснено давню історію Асгарду та родинного дерева родини Тора та введено ряд нових персонажів.

Зокрема, введено старшу сестру Тора богиню смерті Хелу у виконанні блискучої Кейт Бланшетт та Валькірію (Тессу Томпсон). Особливе місце приділено Халкові/докторові Беннетові, який тут просто рве усіх на шматки і дуже розважає своїм грубуватим гумором. Хела виглядає дуже сексуально і небезпечно у своєму чорному костюмчику з рогатим шоломом. У своєму божевіллі вона послідовна, і ми, на щастя, не побачили наприкінці сцени родинного єднання, у якій усі обнялись і простили один одного. Подібним лайном просто кишать інші схожі фільми, а тут, якимсь чином, без цього обійшлось. відбулось те, що і мало статись - смерть і нищення. Приємно побачити щось таке реальне у супергеройському фільмі, де герої одягнені у кумедні обладунки. Цей фільм є переломним у плані того, що смерть Одіна і знищення Асгарду закривають цілу тему у цій історії та відчиняють нове вікно можливостей для розвитку сюжету. Тут головне, щоб Хелу не "злили" після цієї частини, і повернули у продовженні. Також було б непогано, якби сюди повернули і героїню Наталі Портман, якої не було у цій частині, адже Тор має бути у когось закоханим, а п'яної Валькірії для цього недостатньо.

З другорядних фішок фільму я б виокремив класно зроблену планету, де Тор був у полоні, а Халк заслужено став зіркою, а також гладіатори на чолі з кам'яним балакучим "вічним революціонером". Окреме спасибі за історію з валькіріями і те, як Стен Лі обстригав Тора. Сподобалось те, що фільм, на відміну від попередньої частини, не такий похмурий і значно яскравіший. Є багато кумедних подробиць і відсилань до інших фільмів кіновсесвіту. Єдиним недоліком фільму, як на мене, є те, що багатьом акторам було приділено замало часу.

Загалом, раджу подивитись це кіно і розважитись. 10/10 у своєму жанрі.