Перший месник: Громадянська війна

Captain America: Civil WarPG-132016

Після прикрого інцеденту, з загиблими, влада створює Акт супергероїв, щоб взяти їх під свій контроль. Тоні Старк згоден з цим проект, коли Стів Роджерс іншої думки. Тепер команда Месників розкололася і старим друзям тепер потрібно протистояти один одному...

Оцініть фільм
Рейтинг
7.58
12 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Перший месник: Громадянська війна»

Відгуки про фільм «Перший месник: Громадянська війна»

rostyslawle

ТРЕТІ МЕСНИКИ, АБО УСІ ГАМУЗОМ

Отже, попри запевнення братів Руссо, що це не нові "Месники", це такі вони, та ще й у розширеному складі (не буду казати в якому, але натякну, що цього разу колись УКУШЕНИЙ павуком юнак у червоному трико був мені не огидний, як у інших фільмах). Наразі, це найкращий фільм від "Marvel" з цієї серії. Навіть дивно, що бозна який за рахунком фільм вийшов таким чудовим. Я йшов на нього з побоюванням побачити щось настільки паскудне та дурнувате, як "Бетмен проти Супермена", а натомість захоплено не відривав очей від екрану. Схоже, брати Руссо таки чогось навчились після посереднього посереднього "Зимового солдата". Це саме можна сказати і про сценаристів. Схоже, "Месники" вийшли на рівень "Людини-мурахи" чи "Вартових Галактики".

Сюжет доволі простий: Месники дещо перегнули палицю у боротьбі з терористами, загинуло надто багато людей, і міжнародна спільнота вирішила поставити їх під контроль, припинивши свавілля, і прийняти правила гри та центральне командування. Частина гурту вирішує пристати на нові умови, а незгодних з новою політикою очолює Капітан Америка. Одночасно стаються ряд терактів, у яких обвинувачують Бакі Барнса/Зимового солдата, а Роджерс вирішує розібратись у цьому всьому. Та тепер на нього і його прибічників полюють уряди, колишні соратники і нові надлюди...

Як на мене, "Громадянська війна" - найдоросліший та найсерйозніший фільм з усієї серії, у якому Месники не долають чергову надуману загрозу, а вирішують питання життя і смерті та розбираються з самими собою, підчищаючи власне сміття. Також у фільмі відсутня надмірна фантастика, магія, прибульці та якісь неймовірно-дурнуваті технології на кшталт вертоносців чи якихось літаючих міст. Ми дізнаємося багато нового про персонажів цього всесвіту. Цікавий ще й тим, що тут з'явились і нові для цих фільмів важливі персонажі. Приємним бонусом було те, що Віджін тут не був таким безнадійним, як у других "Месниках" і навіть сподобався. Фільм наповнений доречним гумором, а почуттів на екрані рівно стільки, скільки треба. Єдине, що не сподобалось - дещо затягнуті бійки і перегони з завеликою кількістю вибухів і тому подібного. Та це вроджена вада такого типу фільмів, і нема на це ради. Зрештою, і їх зуміли зробити часто доволі веселими і майстерно зняли. Таке собі веселе хуліганство. Та й тема сексу не розкрита - цього разу флірту туту було мало. У фільмі доволі багато російсько-радянської теми, що зараз є злободенним як ніколи. Причому, її не пригладжували. Як не дивно, цього разу 3D не дратувало, хоча і було зайвим, як і завжди. Фільм виглядає на свої 250 000 000 $ бюджету.

Загалом, дуже раджу переглянути цей фільмі отримати задоволенні та підняти собі настрій. Фільм цілком заслуговує своєї високої оцінки. Фільм можна дивитись з дітьми - нічого страшного у ньому немає. З нетерпінням чекаю продовження та відгалужень з новими персонажами.