Вартові галактики 2

Guardians of the Galaxy Vol. 22017
Вартові галактики 2

Головними героями фільму «Вартові галактики 2» як і раніше будуть доблесна четвірка на чолі з Зоряним Лордом. На екрані знову з'являться мила на перший погляд, але холоднокровна вбивця Гомора, реактивний єнот Ракета, дерево Грут, якого Ракета вберіг від загибелі, вкорінивши маленький паросток, та відлюдько Дракса.

Оцініть фільм
Рейтинг
8.5
8 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Вартові галактики 2»

Відгуки про фільм «Вартові галактики 2»

rostyslawle

ГВАРДІЯ ПОМИРАЄ, АЛЕ НЕ ЗДАЄТЬСЯ

Якщо стисло, то Джеймс Ґанн повторив і примножив другою частиною успіх перших "Вартових галактики". Приємним є те, що фільм, хоч сповнений різного роду дурощами, містить і цілком серйозні моменти, які, по перше, не дозволяють йому перерости у відверте блазнювання, а по друге відкривають для нас певні важливі подробиці у минулому ГГ та їх характерах. Загалом, головні герої тут краще розкриваються як особистості та відбувається возз'єднання сімей. Також у цій частині з'являються ряд нових важливих дійових осіб. Та, на жаль, зникає і дехто з ключових гравців попереднього фільму. Скажімо так, ми втратили назавжди одного розбишакуватого синьошкірого хлопаку з його чудо-зброєю. Натомість, ми, мабуть, більше матимемо у наступній частині Сільвестра Сталлоне та одну золотошкіру красуню.

Зразу відчутно: бабла побільшало. А з ними розмаху. Також фільм став жорстокішим і ще динамічнішим, аніж перша частина. Гумору ще більше, і його підкреслили воістину блискучим українським дубляжем. Також приємно тішить те, що веселощі не срачково-пісюнові, а побудовані на кумедних ситуаціях, у які постійно потрапляють дійові особи, та їх стосунками. Особливо велика подяка Ґрутові та Драксу з його надмірно відвертими і прямими висловлюваннями про всіх і вся. Багацько гострих діалогів. Музика не просто гарна. Cтарі хіти не натикані навмання фільмом (як це зараз прийнято робити), а підібрані під певні сцени, що свідчить про професіоналізм задіяних в їх підборі людей. Особливо це стосувалось пісні Джорджа Харрісона "My Sweet Lord".

Фільм містить одразу чотири після титрові сцени і дві появи Стена Лі. І те, і те, як мені здається, є рекордом для фільмів від "Marvel". Добре, що у фільм не стали тулити відсилань до других частин всесвіту "Marvel" (або втулили їх так тонко, що я цього просто не помітив).

Загалом, дуже раджу до перегляду усім віковим групам. У своєму жанрі комедійної фантастики 10/10. З нетерпінням чекаю другу частину.