Пікселі

PixelsPG-132015

Прибульці з космосу помилково трактують тематику комп'ютерних ігор як оголошення їм війни і атакують Землю, використовуючи відеоігри 80-х в якості моделей для різноманітних стратегій вторгнення. Президент країни звертається за допомогою до друга дитинства, чемпіона тих років по грі в автомати Сема Бреннера. Той збирає команду гравців, фахівців з відеоігор, щоб спільно здолати прибульців і врятувати планету...

Оцініть фільм
Рейтинг
5.91
11 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Пікселі»

Відгуки про фільм «Пікселі»

Ігор

Вийшовши з кінотеатру, в мене було посереднє враження про фільми, навіть більше негативне ніж позитивне, проте намагаючись об'єктивно оцінити фільм я змінив свою думку. Скажу наступне, ця стрічка ідеально підходить для сімейного перегляду. Яскраві кольорі і непогана анімація зацікавлять дітлахів, а сюжет і тематика відеоігор 90-х буде по душі їхнім, вже дорослим батькам.

Гра акторів вийшла напрочуд непогана. Непогані спецефекти, а от музичний супровід на мою думку можна було б зробити більше *8-бітним".

Трохи засмучений тим що Пакмен виявився не таким великим як на обкладинці до фільму. Також засмучений що не було більш пізніх персонажів, наприклад з 8-ми бітних приставок. Хоча може в майбутньому і для таких як я знімуть схожий фільм, де на Землю вторгнуться Маріо, бойові жаби, танчики і т.д.

mercuriy_v

Посередній вийшов фільм. З задачею - "заробити гроші" - він впорався. З задачею - "повеселити глядача" - вже гірше.
Екшену замало, хоча візуально фільм виглядає непогано. Гумору я майже не помітив, нажаль. Актори зіграли нижче своїх можливостей. Лише Пітер Дінклейдж виглядає гідно. Адам Сендлер взагалі вже давно не показує чогось цікавого. Він в усіх своїх останніх фільмах однаковий. Мабуть вже втомився і грає на автоматі. Але його фільми хоча б не провалюються у прокаті як у Едді Мерфі.)
Для сімейного перегляду разом з дітьми згодиться. Передивитись не тягне.
6 з 10.