Доктор Стрендж

Doctor Strange2016

Головний герой картини – доктор Стівен Стрендж. Він успішний нейрохірург і попереду у нього блискуча кар'єра. Мрії руйнуються в один день, коли автокатастрофа забирає життя його вагітної дружини. Переживши аварію, доктор назавжди позбавляється можливості оперувати через травму рук. У пошуках зцілення він потрапляє у Тибет. Перейнявши знання від найбільшого мага, доктор перевершує свого вчителя і повертається в рідне місто.

Оцініть фільм
Рейтинг
8.57
14 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Доктор Стрендж»

Відгуки про фільм «Доктор Стрендж»

rostyslawle

НЕ НОВИЙ МЕСНИК

Своїм "Доктором Стренджем" режисер Скотт Дерріксон зробив прорив від порівняно дешевих фільмів жаху у світ великобюджетних блокбастерів. Перша спроба вийшла чудовою. Сподіваюсь, що саме Деріксон буде знімати і продовження історії про Стівена Стренджа.

Отже, жив-поживав доктор Стрендж, пихатий геніальний хірург-чепурун. Та внаслідок автоаварії він зазнав непоправних ушкоджень рук і втратив свій фах, своє покликання. Та раптом він дізнався про храм у Непалі, у якому живе великий наставник - Прадавна, яка може повернути йому здоров'я. Та все виявляється значно складніше - це не просто чудотворний храм, а місце, де тренують чаклунів, які керують часом і простором. Доктор Стрендж починає навчання. Водночас з'являються чаклуни-перекинчики, що хочуть віддати наш світ на поталу іншовимірному злу, і Доктор Стрендж має боротись з ним, розкривши свій дар...

Цей фільм не схожий на решту кіно продукції всесвіту "Marvel" тим, що він дещо серйозніший та позбавлений спроб надати йому науковості. Тут чесно визнано, що все це чари. Втім, у фільмі є Месники, це той самий світ. Просто чарівники займаються духовним захистом світу, а Месники - силовим. А так присутні усі фірмові ознаки "марвелівського" фільму - поєднання гумору, фантастики, бойовичка і самокрпань головних героїв. У фільмі є справді дуже гарна графіка (особливо коли йде мова про викривлення чаклунами простору), костюми, музика, акторська гра, Стен Лі та дві додаткові сцени у титрах. Сюжет не бездоганний, але цілком стерпний (особливо у випадку екранізації коміксу). Разом з тим, у "Докторі Стренджі" відсутня фірмова дурнуватість, властива багатьом фільмам всесвіту, що має багатьох порадувати.

З фільму очевидно, що у подальшому доктор Стрендж співпрацюватиме з "Месниками" і те, що нас чекає друга частина, де старі друзі будуть вже по різні боки. Словом, за коміксами "Marvel" знову знято прекрасний фільм, який явно знайде своє продовження у наступних фільмах кіновсесвіту і сподобався людям різного віку. 10/10.