Ліга Справедливості

The Justice League2017
Оцініть фільм
Рейтинг
6.0
3 оцінки

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Ліга Справедливості»

Відгуки про фільм «Ліга Справедливості»

rostyslawle

КРАСУНЯ І ЧУДОВИСЬКА, АБО ВОЛОХАТИЙ СУПЕРМЕН

Йдучи на "Лігу справедливості" я сподівався на те, що творці фільму проаналізують успіх "Диво жінки" і спробують зробити щось схоже. Та Снайдер вирішив забити на все, і піти второваною з часів "Кажаномужика проти Прибульця" дорогою. Мабуть, вважає, що досяг таких висот, що нічий успішний досвід йому непотрібний. Відповідно, хоч фільм і вийшов кращим за "Кажаномужика...", він залишився посередністю. Окрилений після "Диво-жінки" я таки пішов на новий фільм, і переконався у цьому сам. Спроба зіграти на полі Месників провалилась.

Одразу впали в око натужні спроби пожартувати, які мали місце у фільмі. У висліді цих жалюгідних потуг ми отримали Флеша-блазня, Бетмена-багатія та інші подібні смаколики. Ще однією частиною вже звичного фуфлижного буріто від Снайдера є велетенська і цілком дурнувата битва наприкінці фільму та безглузді противники Ліги - якийсь чудило на прізвисько "Степовий Вовк" (?) і крилаті "парадемони" (?). Звісно, маємо чергову КОШМАРНУ скриньку Пандори, яка знищить світ, і якусь зовнішню силу, на яку працює Степовий Вовк. Також маємо новий гурт непростих супергероїв, які мають об'єднатись заради порятунку світу (привіт "Месникам!"), а в майбутньому до них приєднаються й інші. На жаль, серед них має бути і Зелений Ліхтар. З якихось причин (мабуть, для того, щоб конкурувати з Marvelівськими "Месниками") вирішили знімати фільм про усю Лігу Справедливості, не знявши перед тим сольні фільми про інших її основних членів. Можливо, знавці розуміли все, але я майже нічого не знав про Аквамена і взагалі нічого про Кіборга. До речі, історія Аквамена мене зацікавила, та й Момоа у цій ролі сподобався, тож єдиний добрий наслідок цього фільму для мене - те, що я очікую на окрему картину про нього.

Та найбезглуздіше у фільмі - воскресіння Супермена. Ось він мертвий - а ось воскрес в усій своїй волосні! Потім ми побачили "епічну" битву Супермена і решти, в якій його якось привели до тями, і він став такий, як і був, наче і не вмирав.

Та найсмердючішою родзинкою фільму є дурнувата битва наприкінці фільму десь у російській глибинці (мабуть, біля Челябінська) у якій знайшлось місце навіть Достоєвському. Там було все: Бетмобіль, порятунок дітей, купол, бійка стінка на стінку, і т. д. Очікував появи Ґодзилли і Робокопа. Мені здавалось, що це ніколи не закінчиться.

Що ж до акторської гри, то цей фільм - сумний приклад того, коли актори аж зі шкіри пнуться, та не в змозі подолати вади сюжету і режисури. Аффлек мені тут навіть сподобався. Гадот цього разу була майже непомітною, а на решту (крім Момоа і Ембер Герд ) я навіть уваги не звернув. Люди просто чесно відробили свої гроші.

З доброго у цьому фільмі я виокремлю вже згадану мною лінію Аквамена і Атлантиди, амазонок та загальний настрій фільму з усім цим об'єднанням супергероїв довкола великої мети.

Загалом, фільм не вартий перегляду і заслуговує на свої чесні 5/10. Перед нами черговий безглуздий лох-бастер. Залишається надія на другу "Диво-жінку" і "Аквамена".