Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості

Batman v Superman: Dawn of JusticePG-132016

Побоюючись дій нікому не підконтрольного і наділеного майже божественною силою супергероя, захисник Ґотема виступає проти рятівника Метрополісу, поки світ сперечається про те, який саме герой йому потрібен. У той час коли протистояння Бетмена і Супермена досягає найгострішої фази, на сцені з'являється третя сила, що представляє загрозу глобального масштабу.

Оцініть фільм
Рейтинг
7.57
14 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості»

Відгуки про фільм «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості»

rostyslawle

ДНО

Зак Снайдер - дивний режисер. Якось він знімає блискучі "Заборонений прийом" чи "Хранителів", а іншого разу - других "300 спартанців" (та й від перших я не у захваті), чи ОЦЕ. Ідучи на "Кажана проти Прибульця" я сподівався на перший випадок, а отримав другий. Що ж: я сам пішов на ризик, отримав гівенце й не повинен скаржитись. Але я таки поскаржусь.

Отже, Бетмен і Супермен набридли один одному і почали боротись. Водночас Лекс Лютор вирішує сам вступити у гру та кинути виклик супергероям, скориставшись криптонітом та криптонськими технологіями. Протистояння загрожує знищити не тільки їх рідні міста, але й усю Землю. Водночас, з'являються й інші гравці з надлюдськими здібностями...

Початок фільму я сприйняв з великою надією. Все побачене нагадало мені "Заборонений прийом", чи щось подібне, але далі все зійшло на пси. Пішла якась нарізка не пов'язаних між собою сцен з супергеройського життя, що продовжилось безліччю безглуздих бійок та безперервних вибухів. Не було ані блискучих діалогів, ані гумору, якоїсь цікавої музики, техніки чи якоїсь видатної операторської роботи. Це звичайне ремісництво на рівні халтури. Загалом, я не побачив тут ані Бетмена, ані Супермена. Навіть Альфреда не видно. Їх можна було б замінити на будь-кого, від цього б нічого не змінилось. Найсмішніше, що ніякого протистояння Бетмена і Супермена так і не відбулось - цілком різні вагові категорії персонажів. Тим більше, що з часом вони помирились і воювали разом. Та й з негативними персонажами не пощастило - Лекс Лютор на протидію надлюдям не тягне, а створений ним монстр вийшов якимсь нецікавим і дурнуватим. Снайдер і Компанія не спромоглись навіть створити якогось яскравого лиходія. Одна надія - з'явились нові персонажі, які, можливо, оживлять весь цей проект з Лігою Справедливості. Звісно, тне обійшлось без татуйованого російського злочинця, воспівування демократії та патріотичного пафосу, без чого можна було б сміливо обійтись. Тим більше, у фільмі про Бетмена і Супермена. Частині з Бетменом на рівень фільмів Тіма Бартона не піднятись, а частина з Суперменом мені й не могла сподобатись, бо я його не люблю.

Окремо мушу сказати про цілковиту невдачу з вибором Афлека на роль Бетмена. Я не знаю, що з ним не так: чи він п'є, чи переїдає, та він на роль Темного лицаря не тягне. Сивий, неголений Бетмен з опухлим обличчям і штучними гумовими м'язами якогось ріже очі. Могли б знайти когось і кращого. Про Кавілла я не можу сказати нічого доброго чи поганого, адже Супермен - настільки дубовий, порожній, простий та сірий персонаж, що виконавцям його ролі просто нема себе як показати. Джессі Айзенбер зіпсував роль Лекса Лютора, бо сильно перегравав. Звісно, Лекс - психопат, але він аж ніяк не жалюгідний і не смішний. А от Айзенберг спромігся зробити його саме таким. Геніальний лиходій не повинен бути кумедною істеричкою. До того ж, він тут чомусь не лисий. Інші актори на рівні, але нічого особливого. Єдине, що гарне - жінки у цьому фільмі. У творців фільму є смак хоча б у цьому, дами тут тішать око. Особливо Гал Гадот (Чудо-Жінка) і Тао Окамото (помічниця Лекса Лютора). Та й Емі Адамс (Луіс Лейн) у сцені у ванні теж дає вогню. Загалом, жінки - єдині живі персонажі у цьому фільмі. А більше немає нічого сказати про акторську гру. Посередність, і все. Люди відпрацювали свої гроші.

Фільм вкрай затягнутий - більше двох годин двадцяти хвилин. Якби його скоротити хоча б на тридцять хвилин, було б добре, але у Снайдера манія знімати ДУЖЕ довгі фільми ("Хранителі"). Спостерігається дика перенасиченість вибухами і бійками, від яких я швидко втомився і почав десь вже на другій годині чекати закінчення цього неподобства. На щастя, обійшлось без 3D, та й дубляж був непоганий.

Загалом, цей фільм ще раз підтвердив програш DC перед Marvel, фільми за коміксами якого на голову вищий. Особливо жалюгідно "Бетмен проти Супермена" виглядає на тлі "Дедпулу", творці якого за ЗНАЧНО менші гроші та без жодного дурнуватого пафосу зняли блискучий, динамічний, кумедний і якісний фільм. Особисто я схиляюсь до того, щоб зав'язати з переглядом фільмів від всесвіту DC заради економії власних часу, грошей і нервів. Всесвіт DC опустився на дно, де хай собі й залишається без мене. Померла - так померла.

Я наполегливо не раджу перегляд цього фільму. 4/10, і тільки тому, що я добрий.

Dimon

Фільм досить об'ємний, пафосний, у своєму жанрі.
Хочеться відзначити гру акторів, особливо Лекс Лютор - взагалі красавчик.
Одне, що трішки засмутило це сюжет трохи задитячий. Їх якось дуже легко розвели на драку.

Трішки не те, що супермен (2011), але теж круто
7/10