Warcraft: Початок

WarcraftPG-132016
Warcraft: Початок

Дія фільму розгорнеться в Азероті. Фільм розповість про першу зустріч людей з орками. У центрі подій виявиться конфлікт між Альянсом в особі Андуіна Лотара і Ордою в особі Дуротана.

Оцініть фільм
Рейтинг
6.71
14 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Warcraft: Початок»

Відгуки про фільм «Warcraft: Початок»

rostyslawle

ІКЛАСТІ ПРОТИ ДРІБНОЗУБИХ

Одразу скажу, що я ніколи не грався у "Воркрафт", і нічого про його світ не знаю. Тому я йшов на цей фільм неупереджено, без особливих надій, не сподіваючись ні на що особливе. Не знаю, настільки події у фільмі відповідають грі. Та й мене це не цікавить - я зацікавлений тільки кіно. Мушу сказати, що я отримав те, на що і розраховував - яскраве, дуже дороге і добротно зроблене розважальне фентезі, яке явно є початком чергового кіносеріалу. Продовження буде - "Воркрафт" має чудові касові збори. Навіть дивно, що Дункан Джонс, британський режисер таких розумних фільмів як "Початковий код" і "Місяць", спромігся зняти щось таке попсове.

Отже, орда орків проривається зі свого, знищеного "зеленою" магією, світу у Азарот через чарівні ворота. Орки своїм чорнокнижництвом несуть смерть усьому живому у новому світі, тож люди відчайдушно захищаються мечами і власним чарами. Та не всі орки сліпо вірять своєму чаклунові та хочуть смерті усьому в новому світі, та намагаються якось співпрацювати з людьми заради спільного порятунку...

Фільм тішить дуже красивою та якісною графікою, вигадливими пиками орків, масштабними боями та тим, що актори намагались грати свої ролі. Та більше у ньому нічого особливого немає, а багато речей настільки вторинні, що навіть смішно. Образи гномів поцупили, без зайвих розмірковувань, у Пітера Джексона з його "толкініаною". Лати лицарів теж поцупили звідти. Тут маємо увесь набір штампів - відважний та справедливий красень-король, його красива і мудра дружина, загадкові ельфи, майстровиті гноми, незрозумілі дволичні маги, могутній воєвода і таке інше. Єдиними "живими" персонажами фільму є, як не дивно, саме орки. І це при тому, що вони всуціль намальовані та зовні огидні. Саме вони викликають якесь співчуття і цікавість. В оповіді про них навіть наявна політична і сімейна драма. Потішила також біблійне відсилання на дитя-Соломона у кошику. Його майбутнє, сексуальні ікла Паули Паттон у ролі орка (?) Гарони і прекрасні ельфи (один з них, чомусь, азіат) - єдине, що викликає у мене зацікавлення у перегляді майбутнього продовження кіно серії. Решта речей у фільмі навівають нудьгу. Зокрема, її викликає і безкінечна битва наприкінці фільму, в ході якої я почав куняти і навіть засинати. Втім, думаю, що нічого особливо цінного не пропустив і не втратив. Певною мірою фільм покращили гумор та наявна інтрига щодо продовження.

Загалом, непогане фентезі з простеньким сюжетом, який буде розвиватись і надалі. Переглядати його слід саме у кінотеатрі. тНе пожалкуєте і розважитесь. Чекаю продовження.
6/10.