Останній мисливець на відьом

The Last Witch HunterPG-132015

Сучасна людина навіть не підозрює, які таємниці оточують її. Відьми живуть не тільки в казках, і не тільки в страшних історіях вони здатні погубити беззахисних людей. Мисливці за відьмами сторіччями билися з військами дітей ночі по всьому світу. Одним з таких воїнів є Колдер, що свого часу вбив Королеву відьом. Але це було не так просто, відьма прокляла його безсмертям, навіки розлучивши Колдера з сім'єю. Минуло дуже багато часу, і мисливець опинився в сучасному світі останнім у своєму роді. Королева відьом воскресла, і вона шукає того, хто зумів перемогти її, щоб помститися. І ця помста потягне за собою битву, підсумком якої стане доля всього людства.

Оцініть фільм
Рейтинг
6.2
5 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Останній мисливець на відьом»

Відгуки про фільм «Останній мисливець на відьом»

rostyslawle

"КОНСТАНТИН" ДЛЯ БІДНИХ

Я сходив і подивився "Останнього мисливця на відьом" і чесно кажучи, не розумію: чому відгуки такі погані? Я побачив доволі бадьорий, дорогий і непогано знятий фільм з яскравими героями та хорошим гумором. Він Дізель у ролі Колдера мене приємно вразив, адже тут він не виглядав як гоноровий гопник як у "Форсажі". У цьому фільмі він мені видався не таким плоским і більш живішим. Втім, оскільки очевидно, що з сюжету фільму випливає його продовження, то Колдер ще встигне забронзовіти. Роуз Леслі теж чудово впоралась зі своєю роллю доброї відьми. Майкл Кейн і Елайджа вуд у ролях Долана 26 і Долана 37 теж виглядали природно. Тішить, що Вуд вже вийшов з образу Фродо. Втім, фільм за великим рахунком, маючи 90 000 000 $ бюджету, провалився у прокаті та мабуть не буде мати продовження.
Та попри це, у багатьох місцях фільм суттєво "провисає", а його вторинність неможливо приховати. Все це вже було. Тому я кладу цьому фільмові сімку, що є доволі непогано для щось такого банального. Непоганий бойовичок на довколо містичні теми.