Термінатор: Генезис

Terminator GenisysPG-132015

Постійні занурення людей і термінаторів в минуле щоб змінити майбутнє призводять до перелому в полотні часу. Тепер, відправлений Джоном Коннором солдат Кайл Різ, покликаний захищати матір надії людства, потрапляє у світ, в якому все трохи інакше, ніж він думав. Він зустрічає постарілу модель робота Т-800, який був присланий на захист Сари з іншого витка часу. Ворог же тепер настає не тільки з майбутнього, але й з минулого. Проти Різа, його підзахисної і потяганого Т-800 виступають відразу кілька моделей кіборгів-убивць. Але найстрашнішим було побачити самого Джона Коннора, який прибув один з вельми неприємною місією.

Оцініть фільм
Рейтинг
6.65
17 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Термінатор: Генезис»

Відгуки про фільм «Термінатор: Генезис»

mercuriy_v

Звісно, що до перших двох частин. які вже давно стали класикою, цьому фільму дуже далеко. Але якщо абстрагуватися і забути про них ,то вийде доволі непогане кіно.
Гарний екшн, красива картинка, і постарілий Шварценеґґер, але все ще чудовий. Я взагалі ризикну назвати його кращим актором цього фільму. Також ще Джейсон Кларк сподобався. А ось Емілія Кларк з Джайем Кортні у ролі Сари й Кайла взагалі не переконали. Це не те. Кастинг невдалий.
Одже маємо непоганий бойовичок з присмаком ностальгії. Щирі фанати перших частин його будуть недолюблювати і завжди вишукувати якісь розбіжності в запропонованому світі. А я не х таких.)
7 з 10