Кредо вбивці

Assassin's Creed2016

Фільм «Кредо вбивці» засновано на сюжеті комп’ютерної гри Assassin’s Creed. Бармен Дезмонд Майлз дізнається, що він нащадок древнього роду асасинів. Його предки належали до секретної спільноти та були причетні до подій часів Хрестових походів. Таємна організація «Абстерго Індастріз» викрадає героя. Вчені поміщають Майлза в спеціальний апарат Анімус з метою дізнатися з його допомогою певну інформацію з минулого. Завдяки пристрою хлопець переміщається у минуле, де знаходиться у тілі свого давнього предка. Вчені, використовуючи генетичну пам'ять героя, по крихтах встановлюють картину тогочасного світу.

Оцініть фільм
Рейтинг
6.92
12 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Кредо вбивці»

Відгуки про фільм «Кредо вбивці»

umberto

Спецефекти - це єдине, що сподобалось у фільмі. Переміщення у середньовічні міста і круті екшн сцени у них заслуговують на повагу. А сюжет дуже слабкий і герої мало продумані. Судячи із закінчення фільму, нас очікує продовження.

rostyslawle

ЧИЄСЬ ТАМ КРЕДО

Я ніколи не грався у "Кредо Ассассина", тож можу бути неупередженим щодо фільму за його мотивами.

Режисер Джастін Курзель не стрибнув вище голови, і шедевру не зняв. Зрештою, і матеріал не той - якісь безглузді тамплієри б'ються у минулому (чомусь в Іспанії 1492 року) та сучасному з ще кумеднішими ассассинами. Щось путнє з такого шлаку вицідити тяжко, хоч творці фільму зробили що могли. За великим рахунком, найцікавішими у цьому фільмі є три речі: блакитні очиська Маріон Котіяр, спецефекти та різного роду трюки/паркур і сутички. Особливо сподобалось зображення середньовічного міста та його штурм іспанцями, а також прольоти орла у кадрі. Актори теж старались. Та, як на мене, це не може замінити повноцінного сюжету. Для мене замало чергової світової змови тамплієрів з релігійним душком. Якось від цього занадто посмерджує денбраунівщиною та різного роду "жидомасонами". До того ж, має місце завуальоване засудження християнства і реконкісти іспанців проти арабських завойовників, що викликало відразу. Ассассини, до речі, воюють на боці арабів/мусульман. що збігається з історичною правдою. Та сьогодні такі висери не на часі. Та й картинка мені не сподобалось - якась вона тьмяна і темна, зіпсована так званим 3D. Судячи по всьому, явно має бути продовження (якого, сподіваюсь, не буде).

Загалом, люди, які не є фанатами гри і яким є чим зайнятись, можуть сміливо проходити повз цей фільм і не витрачати свій час і гроші на його перегляд. Втім, судячи з відгуків, "Кредо вбивці" не надто сподобалось навіть запеклим фанам гри.
5/10.

Gxost

Дуже сира кіношка з вкрай недалекоглядними (це щоб не казати "тупими") тамплієрами, які ніби навмисно полегшують ассассинам життя, що аж дивуєшся: як вони могли захопити владу в світі? Це точно могутні тамплієри? Фактично друга частина фільму тримається виключно на розумових вадах тамплієрів. Персонажі погано окреслені, хоча може це і не мінус. Так вони хоч ідеально вписуються в жахливий сюжет з його незрозумілою боротьбою за ДНК свободи волі, яку важко сприймати серйозно. Можливо, якби вони видали хоч якесь пояснення, що із цим артефактом можна зробити і чому його віддавна так оберігають, важливість справи ассассинів була б зрозуміла. А так за відсутністю змісту доводиться насолоджуватися боями в задимлених містах та роботою Анімуса (хоча і тут не все добре: картинка у 3D не дуже), і то це лише в першій частині фільму, а далі хоч вставай і виходь із зали.