Месники: Ера Альтрона

The Avengers: Age of Ultron2015
Месники: Ера Альтрона

Після того, як організація "Щ.И.Т" була розформована (див. "Перший месник: Зимовий солдат"), світ все одно треба якось підтримувати. Тому Тоні Старк вирішує створити програму, мета якої захищати невинних громадян. Ось тільки все йде шкереберть, і команді "Месників" потрібно знову об'єднати свої сили, аби протистояти новому ворогові - "андроїду" Альтрону. Це роботизований і повністю автономний штучний розум, який в силу своїх переконань не зупиниться ні перед чим. У його планах очистити планету від усього живого, адже він вважає, що тільки тоді на Землі настане мир і спокій...

Оцініть фільм
Рейтинг
6.89
18 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Месники: Ера Альтрона»

Відгуки про фільм «Месники: Ера Альтрона»

Ant

Пам'ятаю коли вийшов перший трейлер, в інтернеті вважалося, що цей фільм має бути з суворою атмосферою, та крутим екшеном. Одне з цього воно точно виконало. Екше тут справді крутий та якісний(Марвел ніколи не грішили поганими спецефектами). Але все по порядку.
Ера Альтрона була швидше тижнем Альтрона. Також скажу що досить помітно було порізаним. Настільки я знаю вирізали 40 хвилин хронометражу(і те що Уідон заікався про режисерську версію не виявилось правдою). Взагалі Альтрона не вистачало у фільмі, він навіть не нагадує поганця, він просто той кого не зрозуміли.
Сюжет не вирізняється великими поворотами, скажу, що зараз буде СПОЙЛЕР в інтернеті ходили чутки про смерть Ртуті і в фільмі він помер найбільш позорним способом для квіксилверів.
СПОЙЛЕРИ скінчились.
Персонажі ведуть себе ніби їхні продовження ніби і не ставалися. Взагалі фільм присвячений Вдові та Соколиному оку. Передісторія Соколиного ока мені сподобалась, вона досить непогано доповнювала всю картину.
Про спецефекти та музику у фільмі говорити не варто вона нормальна і не вирізняється чимось оригінальним.
А фільмові я ставлю 6/10 куль які мав б відсунути Ртуть.