Пірати Карибського моря: Помста Салазара

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales2017

Фільм «Пірати Карибського моря: Помста Салазара» продовжить історію капітана Джека Горобця. Серце безстрашного та непередбачуваного пірата не може жити без справжнього кохання, хай навіть не взаємного. Цього разу Горобець закохується в освічену пані, яку звинувачують у чаклунстві. Але про що б там не мріялось капітану, здійснення планів під питанням допоки живі ті, хто бажає йому зла. Капітан Гектор Барбосса об’єднається з загадковим привидом британського солдата, а це означає, що спокій Джекові не загрожує.

Оцініть фільм
Рейтинг
7.17
6 оцінок

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Пірати Карибського моря: Помста Салазара»

Відгуки про фільм «Пірати Карибського моря: Помста Салазара»

rostyslawle

СТАРІ ОБЛИЧЧЯ

Отже, "Пірати Карибського моря: помста Салазара" по перше, логічно завершила усю трилогію, а по друге, зовсім усунула з оповіді четверту частину. Молоді режисери зуміли зберегти краще з перших трьох частин, хоч цей фільм і є цілком вторинним. На цьому можна було б завершити, але, оскільки, збори п'ятої частини дуже пристойні, нас чекає і шостий фільм.

У цій частині стались важливі зміни. По перше, повернулись Вілл Тьорнер та Елізабет Свонн. Прокляття знято, і сім'я, нарешті, об'єдналась. Думаю, ми їх вже не побачимо, і це добре - будуть нові обличчя. По друге, у фільмі було доволі мало капітана Джека Спарроу. Зрештою, як виявилось, головним героєм цієї частини став капітан Барбосса, який виявив себе з несподіваного боку. По третє, тут відбулось повернення Чорної перлини і взагалі, повернення до джерел (хоча усю цю історію слід було завершити після третьої частини). Також є надія, що уся ця дурня з прокляттями, "Летючим голландцем" і живими мерцями НАРЕШТІ закінчиться. І тому, можливо, у наступному фільмі його творцям доведеться вигадувати хоч щось нове.Четверте, і для мене не менш важливе, те, що тут пояснено, що воно за такий загадковий компас у капітана Джека Спарроу і чому він такий важливий.

"Помста Салазара" містить вже звичний набір: живі мерці, примарні кораблі, прокляття, помста Спарроу з боку містичного капітана (привіт першим трьом частинам), родичі-пірати Спарроу, п'яний у сраку Джек та вишуканий капітан Барбосса, і подібні бородаті "знахідки", пережовані у попередніх фільмах. Все це у поєднанні з цікавими та смішними трюками і гумором створює доволі привабливу картинку. Особливо сподобались сцени з грабуванням банку та гільйотиною. Нагадало колесо від млина з другої частини та суходільну "Чорну перлину" з третьої. Хоча, оскільки фільм цілком вторинний на тлі попередніх частин, нічого аж такого цікавого у ньому немає.

Акторська гра у фільмі на диво душевна. Депп такий, як і завжди, а от Джеффрі Раш/Барбосса мені тут дуже сподобався. Та й Хав'єр Бардем теж не підвів зі своїм демонізмом.

Загалом, цей фільм можна подивитись усім фанам "Піратів..." та тим, хто хоче подивитись легеньке веселе кінце. Очевидно, що нас чекає і шоста частина - шоу мусить тривати, бабло капати. Сподіваюсь, творці фільму вигадають щось нове.

7/10.