Тор 2: Царство темряви

Thor: The Dark WorldPG-132013
Тор 2: Царство темряви

Тору належить битися за порятунок Землі і Дев'яти Світів від таємничого ворога з часів, що передували виникненню всесвіту. Після подій «Тора» і «Месників» головний герой бореться за відновлення порядку в космосі, але стародавня раса на чолі з мстивим Малекітом повертається, щоб занурити всесвіт назад в темряву. Зіткнувшись з ворогом, якому не здатний протистояти ані Одін, ані весь Асґард, Тор відправляється в найризикованішу подорож, яка возз'єднає його з Джейн Фостер з Землі і змусить пожертвувати всім заради порятунку всесвіту...

Оцініть фільм
Рейтинг
6.86
14 оцінок

В ролях

Фільми та серіали схожі на фільм «Тор 2: Царство темряви»

Відгуки про фільм «Тор 2: Царство темряви»

Ant

Другий фільм 2013 року невдалого року Марвела.
Тор явно страждає від клоунади, немає уже навіть дрібки серйозності. Хоча тут і з'являється один з Каменів Вічності фільм це не рятує.
Персонажі явно не мають мотивації, і те що Тор не привітався коли був на Землі з Джейн Фрост це виглядає доволі тупо, він ж рятував Землю куди йому до тебе. Одного актора не змінили і ніхто не помітив.
Я вже казав, що у Марвел з лиходіями туго і цей фільм не виняток я навіть не пам'ятаю їхньої мотивації.
Єдиною світлою стороною фільму є Локі і його реакція на смерть мами просто шикарна, він один з кращих лиходіїв Марвела. Том гіддлстон шикарно відіграв Локі.
А фільму я ставлю 5/10 Локів, що прикинулись Кепами.