Агенти U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.PG-132015
Агенти U.N.C.L.E.

На початку 60-х, один з кращих агентів ЦРУ - Наполеон Соло, та молодий співробітник КДБ Ілля Курякін, об'єднуються задля виконання спільного завдання. Вони обидва беруть участь у спільній місії проти таємничої злочинної організації, яка працює над розробкою та поширенням ядерної зброї.

Оцініть фільм
Рейтинг
8.39
23 оцінки

В ролях

Відео та кадри

Фільми та серіали схожі на фільм «Агенти U.N.C.L.E.»

Відгуки про фільм «Агенти U.N.C.L.E.»

umberto

Фільм не поганий, хоча від цього режисера очікував більше гумору. Наполеона Соло зіграли класно і переконливо. І, звичайно, український дубляж зробив свою справу. Чекаю на продовження.

rostyslawle

ЗА МИР В УСЬОМУ СВІТІ

Отже, вісімнадцятого серпня я відвідав кінотеатрі переглянув фільм "Агенти А.Н.К.Л", знятий за бородатим однойменним серіалом 1964-1968 рр. Чому з праху витягли саме цей серіал - незрозуміло, але повнометражка вийшла чудовою. Гай Річі вдалось, нарешті, відірватись від свого гнітючого Лондона і зняти яскравий і "літній" фільм у сонячній Італії, чого я давно від нього чекав. Мені видавалось, що як його зростання як режисера припинилось, тож я був радий помилитись.

Сюжет фільму повертає нас у Східний Берлін 1963 р., в самий розпал Холодної війни, коли американський агент Наполеон Соло (Генрі Кавілл) викрадає з рук комуністичних спецслужб і перевозить на Захід дівчину Габі (Алісія Вікандер). При цьому він стикається з могутнім радянським агентом Іллею Курякіним (Армі Хаммер). Виявляється, що батько Габі створює для недобитих нацистів на чолі з красунею Вікторією Вінчігуеррою (Елізабет Дебікі) атомну бомбу і володіє таємницею швидкого і дешевого виробництва збагаченого урану для нових бомб. Радянські та американські спецслужби вирішують об'єднатись для боротьби з загрозою для всього світоустрою, для чого Габі, під контролем Іллі Курякіна і Соло має вийти на свого батька і нацистів, після чого тимчасові союзники мають знищити ворожу зграю... На цьому шляху вони мають пройти через випробування і стати друзями.

Гай Річі, як на мене, цього разу перевершив сам себе. У цьому йому допомогли не тільки хороший сюжет, гідний бюджет, чудова операторська робота Джона Матіесона, але й ціле сузір'я молодих і багатообіцяючих акторів, які чудово впорались зі своїми ролями. Як на мене, 26-річна Алісія Вікандер є найперспективнішою акторкою свого покоління у Голлівуді, дар якої мені відкрився впродовж цього року. У цьому фільмі вона гарно поєднала у собі рішучість і вразливість, красу і силу. Інші теж не підвели, а родзинкою фільму став Г'ю Ґрант у ролі проникливого британського агента, який і очолив новостворену таємну службу А.Н.К.Л. Також окрасою фільму є витончений гумор і музика. Гумор і музика найкраще поєднались у випадку зі сценою гонитви за катером з Іллею на облавку, яка, як на мене, є найліпшою частиною у фільмі. І не тільки я один так думаю. Фільм суттєво покращує дорого зроблене занурення у епоху (одяг, машини, прикраси і зачіски у дам, техніка, кораблі і. ін.), та загальна атмосфера, яка відсилає нас до старих європейських авантюрних фільмів минулого століття, знятих на Середземномор'ї. Мені це було особливо приємно, адже я їх люблю.

Справжньою окрасою українського варіанту фільму є наш дубляж, де російський акцент у мовленні Іллі Курякіна переданий "азірівкою" - мовою нашого незабутнього колишнього прем'єра. Вийшло дуже кумедно, і загалом, людям сподобалось. Переглянути цей фільму у кінотеатрі варто вже заради українського дубляжу, який у випадку цього фільму виявився досконалим.

Словом, перед нами зразок досконало знятого сучасного шпигунського комедійного ретро-бойовика від Гая Річі, що саме по собі вже заслуговує на його перегляд. Фільм заслуговує найвищих оцінок. Головне, щоб збори були достатньо великими для того, щоб продюсери були зацікавлені у зйомках продовження, події якого мають відбуватись у Стамбулі.

10/10.