Нові трейлери: "Бойовий Ангел Аліта", "Усі гроші світу", "Світ Юрського періоду 2", "Першому гравцю приготуватися", "Людина-павук: Навколо всесвіту" та інше

"Бойовий Ангел Аліта"

Джеймс Кемерон і Роберт Родріґес об'єднаними зусиллями створили нову героїню в фільмі "Бойовий Ангел Аліта", сповненій екшену історії про надію, любов і боротьбу за права. Події стрічки розгортаються в далекому майбутньому. Покинуту Аліту знаходить на сміттєзвалищі кіберлікар Ідо, він забирає несвідому роботесу до своєї лікарні. Аліта приходить до тями, але не хто вона така, не впізнає світ, у якому перебуває. Поки вона пізнає все заново, Ідо намагається захистити Аліту від її таємничого минулого, а її новий друг Г'юґо навпаки пропонує повернення спогадів.


"Усі гроші світу"

Трейлер фільму вже з Крістофером Пламмером замість Кевіна Спейсі.

Події фільму «Усі гроші світу» розгортаються в 1970-х роках. В центрі сюжету - ліве італійське напіввійськове угруповання, що організовує широкомасштабне викрадення.


"Тебе ніколи тут не було"

Брутальний Хоакін Фенікс в брутальному трейлері нового фільму Лінн Ремсі "Тебе тут ніколи насправді не було".

Відставний військовий і колишній агент ФБР Джо знаходить собі нове заняття: визволяє дівчат із мереж секс-торгівлі, діючи поза рамками закону. Отримавши замовлення від великого політика, чия дочка-підліток потрапила в бордель, Джо з'ясовує, що брудний бізнес вплетений у павутину масштабної корупції та змов.


"Марія Магдалина"

І знову Хоакін Фенікс цього разу в геть небрутальному образі Ісуса Христа, напару з Руні Марою в образі Марії Магдалини.


"Покладись на Піта"

В центрі сюжету фільму «Покладись на Піта» - 15-річний Чарлі Томпсон. Він бажає мати дім, їжу на столі і школу, в яку він зможе проходити більше, ніж частину року. Він - син батька-одинака, що працює на складах по всьому Тихоокеанському північному заходу, тож з таким життям важко знайти стабільність. Сподіваючись на новий початок, вони переїжджають до Портленду, штат Орегон, де Чарлі влаштовується на літню роботу кінним тренером і заводить дружбу зі скаковим конем на ім'я "Покладись на Піта".


"Модифікований вуглець"

Події серіалу «Модифікований вуглець» розгортаються в майбутньому, коли людство навчилось оцифровувати свідомість і зберігати її в спеціальних "кіркових стосах", які імплантуюся в хребет. Це дозволило переносити свідомість людини, після її фізичної смерті, в інше тіло. В центрі сюжету - спеціально натренований солдат Такеші Ковакс. За наказом впливового аристократа Лоренса Банкрофта, свідомість Ковакса завантажують в тіло заплямованого поліцейського. Банкрофта було вбито, а останнє збереження його пам'яті відбулось за години до смерті, тож він не знає, хто його вбив і чому. Поліція назвала це самогубством, але Банкрофт впевнений, що його було саме вбито й хоче, аби Ковакс дізнався правду.


"Джессіка Джонс" - 2 сезон

Джессіка Джонс повертається 8 березня 2018.


"Маєток Говардс Енд"

Серіал розповість про життєві історії трьох різних верств англійського суспільства початку XX століття, яких поєднав маєток «Говардс Енд»: Вілкоксів — багатих капіталістів, сестер Шлеґель — освіченої аристократії та сім'ї Бастів — низів середнього класу.


"Восьме чуття"

Перший погляд на фінальну серію серіалу.


Трейлери українською мовою

"Світ Юрського періоду 2"

Після закриття тематичного парку "Світ Юрського періоду" на острові Нублар, динозаврів покинули вільно блукати островом протягом 4 років, аж поки не з'явилась загроза їхньому існуванню у вигляді вулкану, що от-от має вивергнутись. Клер Діерінґ, колишня менеджерка парку, заснувала групу захисту динозаврів, організацію, ціллю якої є порятунок цих створінь. Клер наймає Овена Ґреді, колишнього дресирувальника динозаврів, щоб він допоміг їй врятувати істот.


"Першому гравцю приготуватися"

Події фільму відбуваються у 2045 році, коли світ стоїть на межі хаосу. Люди шукають порятунку в ОАЗИСІ, дорогій системі віртуальної реальності, створеній геніальним та ексцентричним Джеймсом Холлідеєм (Марк Райленс). Коли Холлідей помирає, він залишає усі свої величезні статки людині, яка знайде Великоднє яйце, сховане десь в ОАЗИСІ. Відтоді увесь світ занурюється у цей неймовірний квест. Коли юнак на ім’я Вейд Воттс (Тай Шерідан) вирішує приєднатись до змагання, він потрапляє у небезпечне полювання на скарб у фантастичному всесвіті таємниць, відкриттів та ризику.

Також з'явився новий постер, який одразу викликав хвилю глузувань: Опис зображення


"Тихе місце"

Містичний трилер в найкращих традиція жанру.
Життя сім’ї фермерів було повною ідилією, допоки вони не стали мішенню для потойбічного зла. В безжальній грі з темрявою є одне правило - не видавати себе жодним звуком. Щойно тебе почують – ти загинеш.


"Людина-павук: Навколо всесвіту"

Анімаційний фільм про Майлза Моралеса, відомого під псевдонімом Людина-павук.
Сценаристи мультфільму - автори "LEGO Фільму" Філ Лорд i Крістофер Міллер.


"Суперсімейка 2"

Бобу Парру (Містеру Неймовірному) доведеться залишитись доглядати за Джек-Джеком, поки Гелен (Еластика) рятує світ.

Коментарі2

Elfes

"Бойовий Ангел Аліта" - щось з кожним роком усе частіше екранізують японські поробки. Так дивись за 10 років засруть всю "класику" їхніх коміксів)

Загалом гарний список. Є цікавинки. Дякую.

rostyslawle

"Так дивись за 10 років засруть всю "класику" їхніх коміксів)"
По мощам і єлей.