Брайана Сінґера звільнили з посту режисера фільму "Богемна Рапсодія" через непрофесіоналізм. Його замінить Декстер Флетчер

Представники студії "20th Century Fox" зробили заяву про те, що Брайан Сінґер не продовжуватиме роботу над фільмом "Богемна Рапсодія", що розповість про легендарну групу "Queen".

Офіційною причиною цього стали конфліктні стосунки між режисером і виконавцем головної ролі Рамі Малеком через непрофесіоналізм Сінґера. Він часто просто не з'являвся на знімальному майданчику, що в результаті призвело до повної зупинки зйомок фільму 1 грудня. Режисер просто зник невідомо куди.

Брайан Сінґер заперечує свій непрофесіоналізм і стверджує, що студія відмовилась дати йому дозвіл поїхати доглядати за тяжкохворим близьким родичем, а також підлікуватись самому.

Проблеми почались, коли Сінґер декілька разів не з'являвся на знімальному майданчику. Його обов'язки був змушений виконувати оператор Ньютон Томас Сіґел.

За чутками, Том Голландер, який грає менеджера гурту Джима Біча, також було покинув зйомки стрічки через поведінку Сінґера, але його вмовили повернутись.

Рамі Малек скаржився студії на Браяна Сінґера, його відсутність на робочому місці, ненадійність і непрофесіоналізм. Зростаюча напруга призвела до відвертого протистояння між режисером і актором, що одного разу закінчилось жбурлянням Сінґером якогось предмету в Малека. Згодом ці двоє стверджували, що залагодили всі конфліктні моменти й готові продовжити спільну роботу, але після перерви на честь Дня подяки Сінґер не повернувся до Лондона, де проходили зйомки фільму. Згідно з джерелами, він знаходився в США протягом тих останніх 10 днів, що й спричинило закриття кіновиробництва.
Це "зникнення" стало останньою краплею й змусило студійних босів звільнити режисера.

Ще перед початком зйомок керівники "Fox Film" попереджали Браяна Сінґера, що не терпітимуть його непрофесійної поведінки.

UPD 7.12

Стало відомо, що завершувати зйомки фільму буде режисер Декстер Флетчер ("Едді «Орел»"). Робота над проектом відновиться наступного тижня.

Прем'єра "Богемної Рапсодії" запланована на 25 грудня 2018 року.

Джерело: THR

Коментарі2

Васанта

Схоже, студія оперативно скористалась нагодою позбутись потенційної загрози у вигляді суб'єкта секс-скандалів.

rostyslawle

Долайте алкоголізьму!