Шоуранери Браян Фуллер і Майкл Ґрін покидають серіал "Американські боги"

Погана новина для всіх прихильників "Американських богів" - шоуранери Браян Фуллер і Майкл Ґрін не продовжуватимуть роботу над серіалом.

Творчому дуету не вдалось дійти згоди з компанією "FreemantleMedia" щодо бюджету серіалу, який і в першому сезоні був немалим, а для майбутнього другого мав вирости до майже $10 мільйонів за серію.

Поки що невідомо, хто замінить Фуллера й Ґріна та чи вплине це на дату прем'єри другого сезону, яка була запланована на середину 2018 року.


Браян Фуллер без роботи не засидиться, він буде керувати ремейком серіалу "Дивовижні історії" для "Amazon".
Що ж до Майкла Ґріна, цей рік був дуже продуктивним для сценариста, який приклав свою руку до фільмів "Лоґан: Росомаха", "Той, хто біжить по лезу 2049", "Чужий: Заповіт", "Вбивство у «Східному експресі»". Наступними проектами сценариста будуть сиквел "Вбивства у «Східному експресі»" - "Смерть на Нілі" й серіал заснований на графічному романі Браяна Вона "Y: Останній чоловік".

Джерело: Collider

Коментарі4

Васанта

Ну ось :(((

Elfes

Все настільки погано? Я просто за цим серіалом не стежив і не дивився його.

Васанта

Так. В серіалі присутній дуже явний вплив Фуллера, зокрема характерний для нього візуальний стиль, який відігравав важливу роль в загальній ефектності "Богів". Очевидно, що його відсутність сильно вдарить по серіалу. Та й урізання бюджету не може не засмучувати. Перший сезон виглядав дійсно дорого, гроші були витрачені не даремно, а більш економний підхід - явно не для цього серіалу.

rostyslawle

Трясця.