Кевіна Спейсі виріжуть із фільму Рідлі Скотта "Усі гроші світу". Актора замінить Крістофер Пламмер

Опис зображення

Кар'єрним перипетіям Кевіна Спейсі, що спричинені нещодавнім секс-скандалом, не видно кінця.

Режисер Рідлі Скотт разом із продюсерами Деном Фрідкіном та Бредлі Томасом вирішили вирізати всі сцени за участю Спейсі з фільму "Усі гроші світу".
Це безпрецедентний випадок, адже фільм уже готовий, 16 листопада він мусив закривати фестиваль "AFI", однак, три дні тому був вилучений з програми фестивалю.
Театральна прем'єра була запланована на 22 грудня і, навіть з майбутніми перезйомками, її не збираються переносити.

Усі сцени, в яких з'являється Кевін Спейсі, будуть перезняті, а замість нього роль скупого мільярдера Джона Пола Ґетті виконає Крістофер Пламмер.
Як виявилось, Пламмер був першим кандидатом на цю роль від Рідлі Скотта, але продюсери стрічки хотіли більш гучне ім'я (яка іронія).

Хоча Кевін Спейсі провів орієнтовно лише 8 днів на знімальному майданчику фільму, 6 тижнів до прем'єри - дуже малий термін, тож Скотту доведеться попітніти, щоб встигнути.

Це ще один удар по кар'єрі Кевіна Спейсі. Раніше Netflix розірвав усі стосунки з актором - звільнили з серіалу "Картковий будинок" і відмінили реліз уже відзнятого фільму про письменника Ґора Відала.

Нагадаю, хвилю звинувачень у сексуальних домаганнях з боку Кевіна Спейсі спровокувала історія актора Ентоні Реппа, слідом за ним посипались розповіді як від представників кіноіндустрії (знімальної команди "Карткового будинку", сина актора Річарда Дрейфусса), так і пересічних громадян.

Джерело: Deadline


Тим часом кінокритик Дейв Іцкофф запропонував у всіх фільмах/серіалах замінити Кевіна Спейсі на Крістофера Пламмера:
Опис зображення
Опис зображення
Опис зображення
Опис зображення

Коментарі4

Васанта

Геть подуріли.

Васанта

Хоча, якщо відкинути усю безглуздість ситуації, може це й на краще. Скотту випала можливість зняти фільм так, як він того хотів із самого початку. Все ж Пламмер ідеально підходить на цю роль (і потворного гриму не потрібно). Головне, щоб поспіх не нашкодив.

Alex Dub

маразм!

Elfes

Маразм! Нам потрібно більше маразму! Аби правильні речі зовсім дискредитувати.
До речі, там на днях охоронець розповів як він героїчно відбивався від напівголої співачки)