Пак Чхан-ук екранізує «Маленьку барабанщицю» Джона Ле Карре

Опис зображення

Пак Чхан-ук активно взявся за англійську літературу. Слідом за переосмисленням роману «Оксамитові пальчики» Сари Вотерс у вигляді фільму «Служниця» режисер вирішив екранізувати книгу Джона Ле Карре «Маленька барабанщиця».

Головну роль у шестисерійній адаптації для BBC виконає Флоренс П’ю, яку нещодавно можна було побачити в фільмі «Леді Макбет», а зовсім скоро - поруч з Ліамом Нісоном у «Пасажирі».

Сюжет книги «Маленька барабанщиця» розповідає про Чарлі, англійську акторку з радикальними лівими поглядами, яку вербує Моссад для пошуку палестинського терориста на ім'я Калі. Командир Чарлі, Йоcеф (Джозеф) видає себе за Саліма, брата Калі, якого викрали, допитували й вбили моссадівці. Йоcеф і Чарлі подорожують Європою, щоб переконати Калі в тому, що вони коханці й вимусити його сконтактувати з ними.

Твори Джона Ле Карре користуються популярністю у кінематографістів. Найсвіжіші екранізації його книг: "Шпигун, вийди геть!", "Такий же зрадник, як і ми", "Наднебезпечний", серіал "Нічний адміністратор".
«Маленьку барабащицю» також було перенесено на екран – 1984 року, Джорджем Роєм Гіллом. Головні ролі у стрічці зіграли Даян Кітон i Клаус Кінскі.

Джерело: Indiewire

Коментарі0

Залишіть перший відгук.