Нова інформація про наступний фільм Квентіна Тарантіно

Опис зображення

Новина про те, що сюжет наступного фільму Квентіна Тарантіно розгорнеться навколо Чарльза Менсона і вбивств його «Сім’ї», викликав змішану реакцію. Однак, виявилось, що ця інформація була оманливою. Як стало відомо, сюжет стрічки розгорнеться в кінці 1960-х чи на початку 1970-х років, і хоча в фільмі дійсно будуть згадуватись вбивства «Сім’ї», сказати, що кінокартина розповідатиме про Чарльза Менсона – все одно, що назвати «Безславних виродків» фільмом про Гітлера.
Згідно з «Deadline», якщо спробувати порівняти майбутній фільм з попередніми стрічками режисера, найбільш подібним буде «Кримінальне чтиво».

Зараз Тарантіно знаходиться в пошуках студії для свого дев’ятого фільму, адже Гарві Вайнштейн, який продюсував усі фільми режисера починаючи з дебютних «Скажених псів», з очевидних причин, цього разу не виконуватиме цю роль.
Зараз сценарій стрічки читають представники усіх великих студій, крім, звісно, «Disney». Як істинний кіноман, Квентін не розглядає можливості зняти фільм під крилом стрімінґових сервісів, наприклад, «Netflix» чи «Amazon». Режисер шукає традиційну кіностудію для своєї нової картини.

Як повідомлялось раніше, роль Шерон Тейт (однієї з жертв культу Менсона, дружини режисера Романа Полянського) пропонують Марґо Роббі.
Також в сценарії знайдуться ролі для Бреда Пітта, Леонардо Дікапріо i, звичайно ж, Семюеля Л. Джексона.
Жодних офіційних контрактів поки що не було підписано, тому невідомо, чи з’являться ці актори в кіно, але, гадаємо, Семюель Л. Джексон точно виділить час у своєму розкладі для цього фільму. А ось Бред Пітт може бути зайнятим на зйомках сиквелу "Всесвітньої війни Z".

Зйомки дев’ятого фільму Квентіна Тарантіно розпочнуться не раніше середини 2018 року, тож на широких екранах стрічка з’явиться десь 2019 року. Бюджет кінокартини порівнюють з "Джанґо вільним" – орієнтовно $100 мільйонів, тож на нас чекає щось більш грандіозне ніж «Мерзенна вісімка».

Джерело: Collider

Коментарі0

Залишіть перший відгук.