"Володар перснів" може стати серіалом

Опис зображення

"Warner Bros. Television" і представники покійного письменника Дж.Р.Р. Толкіна ведуть переговори зі студією "Amazon" щодо розроблення серіалу за мотивами трилогії романів "Володар перснів".

Учасником перемовин, які знаходяться на дуже ранній стадії, є сам головний виконавчий директор "Amazon" Джефф Безос, відомий прихильник фентезі й наукової фантастики.

Бажання зняти серіал про всесвіт "Володаря перснів" підтверджує новий шлях розвитку "Amazon Studios", продиктований Джеффом Безосом - замість нішових, натуралістичних серіалів (типу "Очевидного" і "Моцарта в джунглях") знімати великомасштабні жанрові речі з потенціалом міжнародної трансляції.

Представники "Warner Bros." і "Amazon" поки що відмовились давати коментарі щодо новини.

Згідно з "Deadline" ініціатори створення серіалу також звертались до "Netflix" i "HBO", але, судячи з усього, "HBO" не буде змагатись за проект з фінансової причини. Воно й не дивно, адже лише за право використання романів потрібно буде викласти $200-$250 мільйонів, що вже казати про бюджет на зйомки, який складатиме орієнтовно $100-$150 мільйонів за сезон.

Джерело: Variety

Коментарі5

Elfes

А оце вже мені видається зайвим.
P.S. Блізард нічого не сказав про новий фільм (принаймні я не бачив новин), тому схоже вже нічого і не буде)

Васанта

Всім хочеться мати свою "Гру престолів".
P.S. На жаль ((

Elfes

То що мало такого? Стільки всього не екранізованого... Загалом зайве.
P.S. Так, я все ж сподівався... Може тоді хоч старкрафт екранізують?)

Васанта

Так, але маловідоме - ризик, а тут перевірене. Хоча глянувши на суму, яку треба викласти за права... не розумію я їх...
P.S. Поки не з'явиться дійсно успішна екранізація комп. гри - сумніваюсь. На "Крофт" немає чого сподіватись, їй навіть тренд на сильних героїнь не допоможе.

Elfes

Що ж, сумно, але нічого з цим не поробиш. Будемо чекати.