Закарі Лівай зіграє Шазама, а Марк Стронґ може стати його антагоністом

Опис зображення

Фільм, що розповість про персонажа коміксів DC, відомого під іменем Капітан Марвел або Шазам, почав подавати ознаки життя.

По-перше, знайшовся виконавець для головної ролі в фільмі - ним стане зірка серіалу "Чак" Закарі Лівай.
По-друге, Марк Стронг веде переговори щодо ролі лиходія, Доктора Сівана.

Опис зображення Ліворуч - Закарі Лівай, праворуч - Марк Стронг

Режисером стрічки буде Девід Ф. Сендберґ ("Не вимикай світло", "Анабель: Створення").
Сценаристи кінокартини - Генрі Ґейден і Даррен Лемке.

Сюжет фільму розповість про Біллі Бетсона, хлопчика який може трансформуватись в дорослого супергероя, промовивши магічне слово "Shazam" (Шазам), що є акронімом імен стародавніх богів та історичних постатей: Соломона, Геркулеса, Атласа, Зевса, Ахіллеса і Меркурія. Саме від них він і отримує свої геройські сили.

Доктор Сіван - запеклий ворог Шазама. В найновіших випусках коміксів, "New 52" (які будуть вільно братись як основа фільму), Сіван - поважний вчений, який відчайдушно намагається врятувати свою сім'ю від невідомої небезпеки. Наука його підвела, тож він звертається до магії. Команда Сівана виявила, як він гадав, гробницю Чорного Адама. При спробі її відкрити магічна блискавка вдарила вченого в обличчя, через що він частково осліпнув.

Зйомки фільму розпочнуться в лютому 2018. Прем'єра, ймовірно, відбудеться 2019 року.


Нагадаю, ще одного антагоніста Шазама - Чорного Адама мусить зіграти Двейн Джонсон. Сценарій до його сольного фільму напише Адам Штикіль.

Джерела: Variety, TheWrap.

Коментарі0

Залишіть перший відгук.