Зйомки фільму про Г'ю Гефнера скасували через звинувачення Бретта Ретнера в сексуальних домаганнях

Опис зображення

Місяць тому з'явилась інформація, що про легендарного засновника журналу "Playboy" Г'ю Гефнера знімуть фільм з Джаредом Лето в головній ролі. Режисером і продюсером стрічки мусив стати давній друг Гефнера - Бретт Ретнер.

Тепер стало відомо, що "Playboy Enterprises" призупинили розроблення проекту.
Ба більше, згідно зі словами представника актора, Джаред Лето ніколи й не планував погоджуватись на роль Г'ю Гефнера:

Джаред Лето не є і не був прикріпленим до фільму Бретта Ретнера про Г'ю Гефнера й не збирається з ним працювати в подальшому. Попередні репортажі були недостовірними і непідтвердженими його представниками.

Все через черговий голлівудський скандал - шестеро жінок звинуватило Бретта Ретнера в сексуальних домаганнях. Серед них є акторки Олівія Манн, Кетрін Таун, Наташа Генстридж, Джеймі Рей Ньюман...

Адвокат Ретнера Мартін Сінґер відкинув усі звинувачення в бік свого клієнта, написавши 10-сторінкового листа до "Times": "Я представляв пана Ретера протягом двох десятиліть і жодна жінка не подавала на нього позов через неправомірні дії сексуального характеру чи домагання."

Раніше, 20 жовтня, Мелані Колер написала пост у "Facebook" про те, що 12 років тому Бретт Ретнер її зґвалтував. Той у свою чергу подав на жінку в суд за наклеп.

Тим часом, студія "Warner Bros." і Бретт Ретнер вирішили (тимчасово?) призупинити співпрацю.
Зокрема, ім'я Ретнера не фігуруватиме серед продюсерів екранізації роману "Щиголь".

В світлі отриманих звинувачень, я зробив рішення відійти від усіх проектів пов'язаних із Warner Bros. Я не хочу мати жодного негативного впливу на студію допоки ці особисті питання не вирішаться. - Бретт Ретнер

Джерело: Deadline, THR

Коментарі1

Elfes

Комедія продовжується! Робимо ставки хто наступний)