Серіал "Картковий будинок" закриють після 6 сезону. Кевін Спейсі здійснив камінґ-аут після звинувачень в домаганнях

Опис зображення

В Голлівуді продовжується сезон скандалів.

Після того, як зірка серіалу "Зоряний шлях: Дискавері" Ентоні Репп звинуватив Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях 30-річної давності, останній виклав таке звернення у своєму твітері:

Я дуже поважаю і захоплююсь Ентоні Реппом як актором. Я більш ніж нажаханий почути цю історію. Я чесно не пам'ятаю такого, з того часу пройшло понад 30 років. Але якщо я все ж поводився таким чином, я щиро прошу вибачення за таку глибоко недоречну п'яну поведінку і мені шкода за ті переживання, що, як він описує, слідували за ним протягом всіх цих років.
Ця історія надихнула мене згадати про ще дещо з мого життя. Я знаю, що про мене ходять різні історії, деякі з них були спровоковані тим, що я захищав свою приватність. Близькі мені люди знають, у мене були стосунки і з чоловіками, і з жінками. Протягом життя я кохав і мав романтичні стосунки з чоловіками й тепер роблю вибір - жити як гей. Я хочу чесно і відкрито з цим розібратись, а це починається з аналізу власної поведінки. - Кевін Спейсі

За словами Ентоні Реппа, 1986 року, коли йому було 14, він відвідав вечірку в квартирі тоді 26-річного Кевіна Спейсі. Йому було нудно, тому більшу частину часу він провів у спальні, дивлячись телевізор. Юнак не слідкував за часом і не помітив, як усі гості розійшлись, а в дверях спальні похитуючись стояв Спейсі (ймовірно п'яний). Він взяв хлопця на руки, "як наречений піднімає наречену, щоб перенести через поріг", той спершу не розумів, що відбувається. Тоді Кевін Спейсі ліг на нього зверху. Репп вирішив, що Спейсі хоче його звабити. Проте, йому вдалось цього уникнути. Спершу він закрився у ванній, а потім, рушив до дверей, де стояв Кевін, спершись на дверну раму. Той запитав: "Ти дійсно хочеш піти?" на що Репп відповів: "Так, доброї ночі".

Заява Спейсі викликала шквал критики, особливо з боку ЛҐБТК спільноти.
Наприклад, актор Закарі Квінто написав:

Це дуже сумно і тривожно, що Кевін Спейсі вирішив зробити камінґ-аут саме так. Не з гордістю вставши - в світлі його нагород і досягнень - таким чином надихнувши тисячі ЛҐБТК дітей, які страждають по всьому світу. А у вигляді розрахованої маніпуляції, з метою відвернути увагу від звинувачень у тому, що він намагався розбестити одного з них. Мені шкода чути про досвід Ентоні Реппа і його подальші страждання. І мені шкода, що Кевін вирішив визнати правду про себе тоді, коли побачив у цьому вигоду для себе - так само, як всі ці роки йому було вигідно це заперечувати. Нехай саме голос Антоні Реппа буде гучнішим. Голоси жертв вартують бути почутими. - Закарі Квінто

Як це завжди буває, соціальні мережі вибухнули обвинуваченнями і вимогами, зокрема про закриття серіалу "Картковий будинок".
Компанія "Netflix" не забарилась із реакцією. По-перше, її члени "глибоко занепокоєні" звинуваченнями в бік Кевіна Спейсі, по-друге, 6 сезон "Карткового будинку" стане останнім. Варто підкреслити, за офіційною версією, рішення про закриття серіалу було прийнято до публічних обвинувачень.
Зйомки фінального сезону поки що були призупинені.

Тим часом, члени телевізійних академій, що обирають переможців "Еммі", заявили, що не вручатимуть акторові почесної нагороди - "Нагороди засновників міжнародної премії Еммі".

Дехто не проґавив нагоди згадати про епізод з мультсеріалу "Ґріфіни", де оголений Стюї Ґріфін пробігає з криком: "Допоможіть, я втік з підвалу Кевіна Спейсі":


За минулі декілька тижнів у домаганнях чи недоречній поведінці сексуального характеру були звинувачені: Гарві Вайнштейн, Боб Вайнштейн, Рой Прайс, Олівер Стоун, Джеймс Тобак (число постраждалих від Тобака налічує понад 200 жінок), Кріс Савіно, Енді Дік, Ендрю Крамер, Бретт Ретнер, Дастіна Гоффмана... Співачка Бйорк пожалілась на режисера Ларса фон Трієра.

Джерело: TheGuardian

Коментарі0

Залишіть перший відгук.