Колін Треворроу не зніматиме IX Епізод "Зоряних війн"

Опис зображення

У далекій-далекій галактиці виникли проблеми - дев'ятий епізод "Зоряних війн" залишився без режисера Коліна Треворроу.

В офіційному оголошенні студія "Lucasfilm" написала, що Колін був чудовим співучасником процесу розроблення фільму, але вони зробили висновок, що їхні бачення проекту відрізняються, тож прийшли до спільного рішення - розійтись.
Також представники "Lucasfilm" пообіцяли незабаром поділитися новою інформацією щодо фільму.

Чутки, що Треворроу покине проект, кружляли ще з початку червня, за декілька тижнів перед прем'єрою "Книги Генрі", стрічки, що була розіпнута критиками та провалилась у прокаті.

Проблемним місцем "IX Епізоду" став сценарій, що вже декілька разів переписувався.
У серпні для роботи з ним було залучено Джека Торна.

Кажуть, робочі стосунки між Коліном Треворроу й головою "Lucasfilm" Кетлін Кеннеді стали просто некерованими. Кеннеді вже пройшла одну режисерську заміну під час зйомок фільму про Гана Соло (режисерів Крістофера Міллера та Філа Лорда було усунуто на користь Рона Говарда) і не хотіла повторення ситуації, тож намагалась уникнути цього рішення.

Уже з'являються припущення, хто ж займе місце Треворроу. Найімовірнішими кандидатами вважають режисера VIII Епізоду Раяна Джонсона і Дж. Дж. Абрамса, що знімав "Пробудження Сили".

Це вже четверта заміна режисера "Зоряних війн". Крім вищезгаданого, Тоні Ґілрой зайняв місце Ґарета Едвардса на масштабних перезйомках фільму "Бунтар Один", а Джоша Тренка було звільнено з посади режисера майбутнього (неназваного) спін-офу франшизи після повідомлень про його обурливу поведінку на зйомках "Фантастичної четвірки".

Опис зображення Зліва направо - Ґарет Едвардс, Крістофер Міллер, Філ Лорд, Колін Треворроу

Джерело: THR

Коментарі1

Elfes

Роблять аби робити і нагребти грошви...